Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu HOMOFÓB, de már idegesítő...

Anyu HOMOFÓB, de már idegesítően? :S

Figyelt kérdés
Szóval ez nem kérdéses, hanem kijelentő de ugye olyat itt nem lehet, folyton róluk beszél a melegekről a leszbikusokról szapulja őket szidja őket éjjel-nappal amikor csak tudja ha valamelyik sorozatban vagy filmben már elékerül az a szó hogy meleg vagy bármelyik szinonímája már azonnal lehordja én L/18 amúgy nem vagyok meleg, de egyszerűen már idegesít hogy folyton nekem mondja meg apunak s meg mindenkinek :S:S mondtam már neki hogy azt csinálnak amit akarnak miért kell velük annyit foglalkozni, az az ő életük ezt el kell fogadni ez a 21.század és kész, és akkor megint azzal jött hogy mi vagoyk én hogy védem őket talán énis lezbi vagyok aztán megint jött a szokásos melegeket lehordó szövege... komolyan már emiatt azon gondolkozom hogy elköltözök mert másról nem megy a téma nála -.- mit csináljak már hogy lenyugodjon? vigyem pszichológushoz? mi lehet a baja h nem tudja elfogadni hogy ma már ez egy más társadalom? :S kikészülök miatta... segítsetek lécci...köszi
2010. aug. 28. 17:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Szia! A véleménye adott és szerintem neked az a bajod, hogy nem egyezik a véleményetek, szerinted ez tök normális ő meg elítéli, te utána a századra hivatkozol, mintha a kettőnek köze lenne egymáshoz. Ne vitatkozz vele, hadd szidja, legfeljebb ha nagyon idegesít tereld el a témát, képtelenség, hogy csak ez az egy témája van. Kérdezd meg mit főz ma, segíts-e, ilyesmit.
2010. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
:) Ne engedd hogy tévébe sorozatokat nézzen, akkor talán nem jut eszébe.
2010. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Talán túl komolyan veszi a vallását.
2010. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Én anyám is ilyen..már ha csak előkerül ez a téma a tv-ben, akkor elkezd hangosan fújogni.

16L

2010. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Egy családos, házas embernek nagyon kiábrándítóak a homokosok. Régen ez annyira nem volt divat, és ha a tv nem lenne tele velük, akkor nem is zavarnának senkit. Anyukádat megértem, ha téged ennyire zavar, akkor ne törődj vele. Az én anyámnak is vannak idegesítő szokásai, de egy idő után meg lehet szokni.
2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Miért más társadalom? Én fiatal vagyok és én is rühellem őket, mert egyszerűen a csapból is ők fojnak, és alapból nem egészséges emberi tudatra vall. Ja és mielött még valaki leszólna, ettől még nem vagyok radikalista, római katolikus neveltetést kaptam és diplomáztam(ezt azoknak akik azt mondják hogy csak a buta emberek homofóbok). De végülis én nem hangoztatom mivel alapból a társaságom se foglalkozik ilyen témával, és ítélkezni se fogok felettük, azt majd megteszi más helyettem mikor eljön az ideje.
2010. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én anyám is pont ugyanilyen. Sőt, rosszabb is, mert még rasszista is. Egyszerűen unom, és taszít, amikor szapulja az olyan embereket, akiket én nem ítélek el. Mostmár csak annyit teszek, hogy elengedem a fülem mellett a szavakat, és nem idegesítem fel magamat ezen.
2010. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Az enyém takarítás és tisztaságmániás.Ha már van egy kis kosz a kövön,akkor már rögtön jön és felmos.

Róla mindig a Domestos-os Zsanett jut az eszembe(a Big Brother-ből) XD

De én így szeretem. Bár van,amikor már nagyon idegesítő..:S


Úgy élhető túl anyud homofóbiája,hogy megkérdezed tőle:te sem szerettél volna fiatal korodba kényszerházasságot kötni,ugye? :P

2010. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szar lehet... Igyekezd elkerülni a kapcsolódó témákat, ne hangsúlyozd előtte, hogy te normális, toleráns ember vagy... Ha elkezd dühöngeni, próbáld elterelni a figyelmét, beszélj neki vagy kérdezd valami olyasmiről, amire biztosan szívesen válaszol. (Miben segíts, stb...)
2010. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem érdekli a világuk. Nem azt mondom, hogy leszbikus. Csak lehet, hogy kíváncsi a kultúrájukra, az életstílusukra. És ezzel palástolja.

Én is utálom pl. a magyar "celebeket", ellapozom az újságot, és elnyomom a tévét, de nem engedem, hogy az, amit utálok, elvegye az időmet.

2010. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!