Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehetne csinálni?...

Ezt meg lehetne csinálni? (jogi értelemben)

Figyelt kérdés
Hogy pl már 30 éves lennék, de nem lenne senkim, meg mondjuk amúgyis egyedül akarnám felvelni a gyerekemet, és akkor elmennék vmi idegen városba valami discoba, lefeküdnék valakivel (akármilyen részeg hülye állattal,tökmindegy), és akkor terhes lennék tőle, lenne gyerek, de soha nem mennék vissza arra a helyre, nem tudná meg, hogy gyereket csinált... Persze ez etikailag nézve kihasználás, de jogilag érdekelne, hogy ebből lehet valami baja az embernek? Szerintetek volt már olyan ember, aki ezt csinálta?
2010. aug. 28. 13:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Spermabank. Ott még válogathatsz is.
2010. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem aki nem képes kialakítani és fenntartani egy felnőtt, komoly kapcsolatot, az gyereket se akarjon nevelni. Jobb esetben is csak egy férfigyűlölő valakit nevel majd belőle(látod, te is azt írod hogy téged is felneveltek egyedül, és belőled is ilyen ember lett). A gyereknek is jobb, ha nem születik ilyen "családba".
2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
sztem aki a betegségeket írta az asztmára, cukorbetegségre és ilyesmikre gondolt.
2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

"mert az alkoholistának vagy drogosnak lehet nemegészséges a spermája!!!!"


Jézusom, ezt meg honnét veszed?

2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tényleg acsak elméletben kérdeztem, és nagyon remélem, hogy nem fogok ilyen helyzetbe kényszerülni. De ha mégis így lenne, én azt hiszem, vállalnám ezt mindennel együtt. Mondjuk addigra kitudja, milyen világ lesz, milyen lehetőségekkel, miket találnak fel... Vagy örökbefogadok inkább...
2010. aug. 28. 13:49
 16/29 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok férfigyűlölő !!!
2010. aug. 28. 13:50
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

"mert az alkoholistának vagy drogosnak lehet nemegészséges a spermája!!!!"


Jézusom, ezt meg honnét veszed?


Egyet értek vele, mert ez nem hallomásból tudom, hanem ez így igaz. A drogosok nagy eséllyel nemzenek beteg babát, mert károsítja a sejteket. Amíg valakinek a szervezetében valamilyen drog van, addig rizikós a gyerek kérdés.

2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
Szellemi vagy testi fogyatékos gyereket nemzenek?
2010. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
is-is akár. Ismerek egy ffit aki így nemzett babát, és meg halt születéskor a pici, mert beteg lett, nem fejlődött rendesen.
2010. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

Mindkettő lehetséges.



Nem vagy férfigyűlölő, de valami olyat mégis hordozol a személyiségedben, ami miatt eszedbe jutott ez a kérdés. Ez azért nem minden lánynak fordul meg a fejébe, mint lehetőség. Vili?

2010. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!