Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez szerintetek?

Mitől lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Egész nyáron szinte itthon ülök, bár azelőtt se igazán voltam sehol, nincs sok barátnőm. Nemrég az egyik pesti barátnőm az apukája, és a felesége (aki nekem a keresztanyukám) lejöttek pestről hozzánk egy hétre. Nagyon jól éreztem magam az elmúlt 1 hétben, jó társaság, meg a lány az egyik legjobb barátnőm, és tényleg nagyon jól kijövünk. Ma délelőtt hazamentek, és miután elbúcsúztunk elkezdtem sírni egy fél órát. (Na most nem otthon voltam, hanem nagyszüleimnél, mert nagyszüleim lánya a keresztanyukám és akkor nagyszüleim nagy házába szoktak lejönni és ilyenkor ugye énis oda megyek.) Majd hazamentem anyához, ahol most vagyok ugye, és gondoltam hogy nem lesz annyira jó kedvem, de olyan magányosnak, szomorúnak érzem magam mint még soha. 4 órája csak sírok. Nemtudom mi van velem. Sosem voltam ilyen rosszul szerintem. Oké, hiányzik, természetes, na de ennyire szomorú vagyok hogy órák óta csak sírok és nem bírom abbahagyni? Az is bennem van, hogy megint kezdődik az itthon ülés, mert néha talizok barátnőkkel, de ennyi. Olyan rossz kedvem van. Mitől lehet ez?
2021. júl. 25. 18:17
 1/2 anonim válasza:
100%
Miért nem talizol többet a barátnőiddel?
2021. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideje kicsit kimozdulni.
2021. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!