Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell dolgozni azért,...

Hogyan kell dolgozni azért, hogy megmaradjon a szerelem, ne égjen ki a láng?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Bízni kell a másikban. A bizalmatlanság megöli.
2010. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Bizalom, közös tervek és célok, meglepetések=>minden nap fel kell tudni mutatni valami újat a másiknak:))
2010. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadni,hogy egy idő után átalakul szeretetté és kötődéssé,és tudni kell meglepetésekkel kedveskedni a másiknak,tudni kell változtatni néha.
2010. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%
változatosság:)
2010. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb átalakul szeretetté,nem igazán tudod kivédeni,lángolás esetleg akkor marad tovább ha ritkán taliztok
2010. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelni kell a másikra. Nem szabad hátra dőlni, hogy már "megvan" a másik. Mindig úgy kell viselkedni, mintha a kapcsolat elején lennétek. Az apró figyelmességeket meg kell tartani(egy szál virág, apró ajándékok, kettesben elköltött finom vacsora). Akarni kell tetszeni a másiknak, nem mutatkozni előtte lomposan, ápolatlanul, előnytelen ruhában, hajjal.

Ha mindkét fél ezt teszi, ha egyikük sem önmaga, hanem a másik boldogságát akarja, akkor nem csupán a szeretet, hanem a szerelem is megtartható hosszú távon is. Tapasztalatból mondom.

2010. aug. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
átalakul szeretetté. sajnos. én úgy szerettem azt a lángoló szerelmet. de azt nagyrészt az váltja ki, hogy a másik ismeretlen, a másikat akarod, de persze az évek alatt megismered az illetőt, a szokásait és már a nézéséből tudod mit gondol. mikor az én kapcsolatom elért erre a pontra eléggé meginogtunk, én kiégettnek éreztem és szabadulni akartam. aztán úgy hozta az élet, hogy nem tettem meg és ebben az átalakult valamiben is meg lehet taláni a jót. szerelmek jönnek, mennek, de a szeretetet, a támogatást, a figyelemet nem mindnekitől kapja meg az ember. és mikor hozzábújsz a párodhoz egy nehéz nap után, annál egy szerelem sem jobb. szóval szerintem a kulcs az, hogy mindig találd meg a fontosat és az utánozhatatlan a kapcsolatban, a többi jön magától.
2010. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!