Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sokáig megmaradjon a szerelem?

Figyelt kérdés

Sokak nagy problémája, hogy félnek... Rettegnek attól, hogy egyszer jön majd egy szebb, egy jobb, és akkor majd otthagyja a párja.

De hogy lehet sokáig megtartani egy kapcsolatot harmónikusan? Milyen tanácsokat tudtok adni?


2007. szept. 21. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a változatosság a titka. Nem szabad, hogy ellaposodjon. Minden apróságba bele kell néha csempészni egy kis szokatlant, valami újat. Mi már 6 éve vagyunk együtt, és még mindíg olyan izgalmas a kapcsolatunk, mint az elején. Igaz négy éve már együtt lakunk, de sokszor meglepem. Nem ajándékra gondolok, hanem, egy-egy szexis fehérnemű, vagy pl: mire hazaér kiírom cetlire, hogy hol találkozunk, és mikor. Tehát randizunk újra, mint mikor az elején. De szerintem ez mindenkenél már és más. Ha el akar hagyni, akkor úgyis el fog. De szerintem ezt mindenki érzi a párján, hogy szereti-e vagy nem.
2007. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok-sok türelem,megértés kell hozzá. Persze mindezt úgy, hogy közös programokkal, amit minkettőtök szívesen csinálna.Olyan helyekre is elmenni, ahol együtt rég jártatok. Felidézni a közösen töltött szép élményeket. Emellett új dolgokat kitalálni pl. extremsporttól egészen egy romantikus vacsoráig, vagy csak együüt, ami mindkettők számára érdekes lehet. Legfontosabb, hogy ősznitének lenni.
2007. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!