Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy olyan...

Mit csinálnál egy olyan családtaggal, aki higiéniai szempontból kb. egy szinten van a disznókkal?

Figyelt kérdés
Nem fürdik, nem mosdik, nem mos fogat. Sőt, ha részeg összefossa magát, majd szétdobálja a fosos cuccait a lakásban.
2010. aug. 27. 21:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Elkerítenék neki egy sarkot a teraszon, vagy kizavarnám a kertbe egy sátorral.
2010. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
napiszarra rakd ki! fotó vagy videó, mindegy!
2010. aug. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én megölném...:( 2évig bírtam a párom szüleink házában(após-anyós,sógor-felesége-gyerek,másik sógor-menyasszonya),én voltam mindig az,aki takarított,mert nekik erre nincs igényük,de mikor a ganézásból bejönnek(párom kivétel,ő nem "paraszt" :D ),le sem veszik a cipőt,ami ahová leesik ottmarad,a,kutyák az asztalról esznek...mi elköltöztünk...
2010. aug. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Részeg, akk bevinni a fürdőbe és hidegvizet nyomni a fejére.
2010. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ha disznó akkor eladnám v levágnám.
2010. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés nélkül detoxba vinném. És az összes anyagi dolgot letojva, bármi áron, de elköltöznék és új életet kezdenék. Nem a ti dolgotok őt pátyolgatni és az árnyékában élni.
2010. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: még annyit, hogy az ilyennel akárhogy bánhatsz, nem fog megváltozni. Hiába mutatod meg neki az esti "művét", hiába beszélsz vele szépen, vagy rakod a fejére a szaros gatyát. Ezt lehet csinálni bármeddig...
2010. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
személyiségzavaros sztem.
2010. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen durva személyiségzavar.
2010. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!