Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem két éves kishúgom,nagyom szeretem őt de eléggé elkényeztetett. Épp egy könyvet kerestem , a létrán voltam , odajött a tesóm és elkezdett kiabálni, hogy ő is fel akar jönni , tudni kell, hogy mindig ezt csinálja és apa is a szobában volt , Nem foglalkoztam vele különösöbebben mondtam, hogy most nem és elvittem oddan (féltem, hogy felmászik és leesik) erre annyira ideges lett és úgy sírt, hogy levgőt se kapott egy ideig. Apám már szaladt, vele hogy leönte vízzel, másra ilyenkor nem reagál, perzse aztán nem lett semmi gond , de én nagyon lelettem cseszve, hogy még egy percig sem vagyok képes vigyázni a gyerekre meg, hogy milyen szerencsétlen vagyok?

Most tényleg én vagyok a gonosz és ronda nővér?


2010. aug. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, a kicsinek is tudni kéne hogy van olyan amit szabad meg olyan amit nem!de ha a szüleid elkényeztették akkor nincs min csodálkozni, az ő hibájuk!
2010. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás,nyugodj meg! :) Apukád bizonyára megijedt,hogy nagyobb a baj,más miatt sír a kicsi,vagy egyszerűen ingerült volt és azért kiabált veled. legközelebb ilyen helyzetben mondd meg,hogy te csak jót akartál,féltetted a kis tesód,nehogy baja legyen. Javaslom még azt,hogy ilyenkor próbáld meg valami mással lefoglalni a húgod,és akkor tán nem fog hisztizni.
2010. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem...ezt a szüleid k.rták el,de nagyon.A gyerek ilyen testi tünetekkel is járó hisztéria-rohamba hajszolja magát, egészségére, nem fog belehalni.De komolyan mondom, h ebben a szüleid felelősek, te végképp nem, és infantilis dolog apád részéről rádverni a balhét...
2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nem a te hibád. Apádék elkényeztették, viseljék a következményeket.Hogy levegőt sem kapott , az tipikus jelenség, más hisztis kiskölyöknél is előfordul. Jó a hideg víz is, de ha ráfújnak az is segít.
2010. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszi már én is lenyugodtam, mert az elöbb nagyon ingerült voltam. Komolyan, úgy érzem a családom szerint az is az én hibám lenne ha kitörne a 3. világháború :O

Most meg, hogy itt van ez e két kicsi ..... legszívesebben ordítanék

2010. aug. 27. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A kétévesek hisztisek, bárki is van velük.
2010. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!