Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ki tart össze egy...

Szerinted ki tart össze egy családot?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 10. 10:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%
19, amíg nincs egység, az nem család, csak együtt élő emberek csoportja. Család attól lesz, hogy családként élnek együtt. És mindegy, hogy egy anya és egy apa gyerek nélkül, egyedülálló szülő gyerekkel, két szülő gyerekkel, az attól család, hogy családként működik.
2021. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor áltasd magad ha akarod, hogy az befektetett energia nélkül is működik...
2021. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Eggyüt tartják magukat, egymásnak. Nincs már ilyen, hogy az anya az otthon melege...
2021. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"Hát akkor áltasd magad ha akarod, hogy az befektetett energia nélkül is működik..."


De minden család más. Nem mindenhol kell menedzselni a tagokat.


"Nem maguktól kalppolnak a dolgok, kőkeményen dolgozni kell rajta hogy senki érdeke ne sérüljön."


Nem értem, hogy mit értesz sérült érdekek alatt, de érdekel.

2021. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%

(Ránézek a szavazás állására)

Oké, szóval miért is kéne egy férfinak családot alapítania ha szó szerint a fontossági sorrend legalján van?

Továbbá ha valóban a nő tartja össze a családot (tegyük fel) akkor ha válás van az nem a nő kudarca? Mert ahogy nézem legtöbbször a férfi van okolva érte, a nő pedig pluszban fényezve. Szóval ha minden jól megy a nőé az érdem, ha pedig nem akkor a férfi tehet az egészről?

2021. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%
Kedves #25. De a nő kudarca a válás. A férfi azért van okolva, mert hozzásegített ahhoz, hogy a nő feladja és kudarcot valljon.
2021. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak mondjuk kivehetnének nagyobb szerepet a család életéből. Szerintem legalább is egyformán fontosnak kéne lennie a két szülőnek a család életében. Ezt szerintem sokan tapasztalják, hogy apukát (sajátjukat vagy gyerekeikét) nem nagyon izgatja az együtt töltött idő.
2021. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Az csak ideig-óráig működik, hogy egy személy iránt érzett szeretett, a köré épített "kultusz" tart össze egy közösséget.


A gyerek meg maximum úgy tartja össze a családot, hogy a szülők viszonya egymással megromlott, de a gyerek miatt nem akarnak válni. Az a család meg úgyis halálra van ítélve.

2021. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember ehhez kevés ha a többi nem aprtner benne.
2021. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
2-es, férfiként foglalkozok a gyerekekkel, bevásárolok, főzök, mosok, takarítok, minden hivatalos ügyet én intézek és mellette még dolgozok is, akkor én tartom össze a családot?
2021. júl. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!