Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 30 éves korig...

Hogyan lehet 30 éves korig összehozni házat, kocsit segítség nélkül, hitelmentesen? Mik ezek a jó szakmák, ahol több százezer nettot fizetnek, hogy 150et félre lehet tenni? Mert akkor elhiszem, hogy sikerülhet.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok munkával de lehet.33 éves férfi vagyok van egy nem túl nagy de új házam valamint egy használt autóm és most született lányom.Nincs hitelem de ennek volt árnyoldala is.8 évig dolgoztam egy cégnél ahol nem volt munkaidő sem hétvége állandóan bent voltam ha netán otthon lehettem akkor jött a telefon és mentem.Magánéletem nem volt se nő se szórakozás.Nem is igényeltem annyira de most hogy találtam valakit aki évekig elnézte tűrte ezeket váltottam mert megszületett a lányom.Havi 250-300 ezret kerestem mivel nem költöttem semmire tudtam félretenni azért is könnyebb volt mert anyám meghalt és apámhoz költöztem így nem kellett semmit fizetnem csak a bevásárlásokat.Nagyon nehéz volt elhiheted munka munka....
2010. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az a baj a pénzzel,hogy amikor az első forintokat a kezükbe kapják a fiatalok,rögtön el is vész. Az egyik ismerős testvérpár egy húsüzemben dolgozik, az idősebb mint sofőr,a fiatalabb csak simán pakolja a húsokat. Mind a 2-en bőven 100 felett keresnek. Az idősebbnek van 1 kocsija,és ezzel bezárult a felsorolás, a fiatalabb inkább a testével foglalkozik. Mind a ketten anyucinál élnek. Nesze neked jó fizetés! Mind a 2 betöltötte már a 30-at.

Itt van a párom, aki most 29. igaz,egy kis parasztházban lakunk,de saját. 500.000-ért vette, ráköltött apránként még kb ugan ennyit,addig a nagyanyjával volt albérletben, Pestre járt dolgozni, őr volt egy otp-ben,csak 7 végén járt haza. Úgy, hogy a nagyanyja 300-ezret felvett Neki, sikerült 1 éven belül a beépíteni a gangot és lakhatvé tenni. Füri ekkor még nem volt.

Kocsi: Egy 50.000 ft-os ladával kezdte. ... most egy kia van. Vállalkozó lett,konkrétan nem éri meg,mert még fizetjük a kocsit,3,5 évig. Pest után egy kábelgyárban dolgozott betanított munkásként,ott ismerkedtünk meg,onnantól együtt viseljük az anyagiakat. A gyár után fél évig vegetáltunk, majd egy panelos műhelyben akpott melót. 3 év után kivágták,majd vállalkozóként éli mindennapjait. Ez van. Így is lehet.

Sajnos ma már ha van pénzed,nem vigyázol rá,ha nincs pénzed,meg szövögeted az álmaidat.

2010. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
A feleségem nem luxusprosti, hanem programozó. Én sem bűnöző vagyok, hanem rendszergazda. Mindketten félmillió körül keresünk. Nem volt szülői segítségünk, albérletben laktunk. A lakbérre, rezsire, kajára, öltözködésre, szórakozásra elment havi 200, 7-800-at pedig félretettünk. 2 év alatt meglett a lakásunk ára. A bátyám ügyvéd, neki egyedül is összejött. Bankban, orvosként, a vendéglátásban, építőipari vállalkozóként stb is meg lehet ennyit keresni. Tanulás, kitartás, szorgalom. Nagyjából ezek a kulcsszavak.
2010. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy szülői segítség nélkül, azt jelenti, hogy albérletet, rezsit, megélhetést neki kell fizetni, mert ha otthon lakik, az igenis óriási szülői segítség. Vannak jól fizető szakmák, de odáig is el kell jutni, persze szülői segítség nélkül diplomát szerezni nem könnyű, és utána sem biztos, hogy jó állásod lesz. Hihetetlen kitartással és szerencsével talán sikerülhet, egy nagyon olcsó házat venned valami isten háta mögötti kis faluban, de akkor már elmondhatod, hogy saját, és nincs hitel.
2010. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 10:34


Ha nem vagyok indiszkrét, melyik városban éltek, hogy a párodnak ennyi maszek munkája van? Csupán kíváncsiság..

2010. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sztem iszonyat nehezen lehet összehozni hitel és segítség nélkül:(( De pl. nagyon jól keresnek a mozdonyvezetők is, főleg a magánvasutaknál. Párom mozdonyvezető 1 magánvasútnál, amikor oda került 320 ezer ft volt a kezdő fizetése ma már jóval 400 ezer felett kap. Adnak szolgálati lakást is havi 20 ezer ft-ért. Új építésű lakás nagyon jól néz ki és, ha akarod meg is veheted, mivel fizeted bele a havi 20 ezret. Én ezt a melót tudom most így hírtelen, de csak mert a párom is ezt csinálja. Amúgy sztem nem sok meló van itt Magyarországon, amivel jól lehetne keresni:((
2010. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk negyvenéves korunkra sikerült ez. Én közalkalmazott vagyok, de elégedett vagyok a fizetésemmel, a férjem a honvédségnél dolgozik. Háromszor volt fél éves misszióban, nem éppen barátságos helyeken, így sikerült kiiktatnunk a bankot a házunk és a kocsink közeléből.
2010. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Jé.az én párom is asztalos, meg őr is. Vállalkozó lett,árulunk tüzelőt is,meg amit csak fából el lehet képzelni, mégis 2 gyerekkel az ölünkben csak vegetálunk... Én ezt nem értem!
2010. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt párom 17 éves korától kezdve nyaranta mindenféléket dolgozott, és 28 éves korára gyűlt össze annyi pénze, hogy lakást tudott venni egy aránylag jó környéken. Az anyjáék kocsijával jár, meg busszal. Nem keres olyan rosszul, de neki is meg kell ám húzni azt a bizonyos nadrágszíjat, szóval magára nem is költ.
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!