Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki utólag megbánta hogy...

Volt aki utólag megbánta hogy férjhez ment?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon aggasztó..biztos a hormonok szórakoznak velem..( 5 hós a kislányunk )


Szerintem ez az egyik ok (nálam okosabbak orvos, pszichológus mondták), másrészt most van időd gondolkodni mindenen. Szerintem jobb lesz a helyzet, ha visszamész dolgozni, nagy lesz a hajtás.

Ha a társad nem csalt meg, nem iszákos, dolgozik, szereti a gyereket és téged is úgy tűnik, hogy szeret, akkor legyél még türelmes.

Szerintem sokan csak a nagyjából igazit találják meg, akármilyen rosszul is hangzk, nem biztos, hogy gyerekkel a mostaninál jobbat találsz, a férfiak elég önzők. Nekem mindegyik elég egyformának tűnik a környezetemben. Ha feleségtől hallom, hogy mennyire dicséri aférjét, akkor is az jut eszembe, hogy nem a férje jobb, mint az enyém, hanem a nő él rózsaszín világban és elfogult.

2010. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 margoz ***** válasza:
100%

Szerintem is a hormonok játszanak veled,egy kicsit a szülési depresziohoz hasonlitanám.a párod oda van dolgozni,te egyedül a kicsivel,és ha haza jön ,akkor esetleg fáradt,vagy a gyerekkel törödik,és nem veled?

Biztos hpgy a szeretet éhség okozza ,figyeld meg jobban magad,és rá fogsz jönni,mi a baj

2010. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A "szeretetéhség" jó szó a helyzetedre és az érzéseidre.

A férfiakat is oktatni kellene a nők szervezetében bekövetkező változásokra, de nem is biztos, hogy hajlandóak lennének elmenni egy ilyen tanfolyamra.


Vannak nők, akik a szülés után elemezni kezdik a helyzetüket, lehet, hogy ez is egy természetes állapot. Vannak, akik annyira jól érzik magukat, hogy még kettőt akarnak szülni, mások rájönnek, hogy nem elég képzettek a gyerek neveléséhez, és tanulni akarnak, mások úgy vélik, hogy sok pénz kell a gyerek neveléséhez és ha addig nem is, de most hirtelen sok pénzt akarnak keresni és visszarohannak dolgozni.

Mindenki megváltozik a terhességtől és a szüléstől, csak másképp.

Ahol több volt korábban is a nézeteltérés, ott a nő részéről megjelenhet a megbánás érzése, ami később lehet, hogy teljesen elmúlik.

A kivárásos taktika még nagyon fontos ebben az időszakban, nem szabad elhamarkodottan dönteni!!!

2010. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
A "hormonok" az csak egy jó kis önáltató, a valódi problémát elfedő duma, de szerintem ezt mindenki tudja. Ha valami azt mondja Benned, hogy nem oké, ahogy a férjed Veled bánik, nem oké a kapcsolatod, akkor az általában úgy is van. Nem azt mondom, hogy feltétlen szakítani kell - de az sem jó, ha csak magadban,a szervezetedben keresed a hibát.
2010. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

*Ha a társad nem csalt meg, nem iszákos, dolgozik, szereti a gyereket és téged is úgy tűnik, hogy szeret, akkor legyél még türelmes.


Ez azért k*va kevés a boldogsághoz.

2010. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy normális, dolgozó nem iszákos és idegbeteg férj, aki törődik a családjával, elég a boldogsághoz!

A hangsúly a törődésen van!

Amúgy meg szerintem is a hormonok piszkálnak. Majd ha visszamész dolgozni, akkor jobb lesz!

2010. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam majd ha visszamegyek melózni biztos elmúlik...remélem

KÖSZI A VÁLASZOKAT

2010. aug. 27. 11:13
 18/20 anonim válasza:
9:53: tehát te most szépen besöpröd a szőnyeg alá a gondokat? És így jobb? Azóta nem fordult meg a fejedben? Mennyi idős a gyermeketek?
2010. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkit azonnal elhagyni, ha van egy boldogtalanabb periódus! a kapcsolatok hullámzanak. mitől lesz neki attól jobb, hogy egyedül marad egy párhónapos babával??? áh,megint a tinik irogatnak! várni kell, beszélgetni kell, közös programok kellenek, gyengédség kell. és ha 1 év múlva is igy érzed, vagy ha drasztikus dolog történik,a kkor lehet lépni. minden megváltozott most benned, körülötted... ismerd meg magadat és a helyzeted és várj.
2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha rám gondoltál (10.26), én 29 éves vagyok :)
2010. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!