Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utólag jöttem...

Mit csináljak? Utólag jöttem rá, hogy szeretném.

Figyelt kérdés
A testvérem egyik haverja nagyon tetszik. Kb 2 hónapja vettem őt észre, mert sokszor nézegetett, és sok olyan dolog volt amiből azt hittem tetszem neki. Mikor jobban barátkoztunk úgy éreztem vmi hiányzik belőle. Aztán mintha visszább vett volna a közeledésből (lehet érzete, hogy nem akarom) de én pedig beleestem teljesen, miután érzem, hogy már nem érdeklem...
2010. aug. 26. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Olyan érzésem van mintha elúszott volna minden. Máskor többször futottunk össze, most örülök ha 1 héten egyszer + soha sem vagyunk kettesben, mindig társaságban. Legközelebb szept 10 környékén találkozunk mert gólyatáborban lesz ő is és én is, de én addig belepusztulok nélküle. Ma is alig tudtam vele pár szót váltani. Így elköszönésnél is csak annyit mondtam, hogy "Aztán jó legyél, Szia" :D Erre annyit mondott, hogy te is.


Mit csináljak? Szeretném nagyon, de attól is félek, hogy mi van ha lekoptat, vagy nem is tetszem neki.

2010. aug. 26. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem közeledj hozzá.Éreztesd vele h. kell neked.: D

Ha nemtudod a telószámát akkor várd ki valahogy szept. 10-t : D

de ha szereted ne engedd el...harcolj..

2010. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én 16 évesen játszottam ezt a "se veled se nélküled" -et. A végén nélküle lett. Több pasival próbálkoztam, 2 hetes meg 1 hónapos kapcsolatok voltak. A végén 19 évesen találtam rá arra,akivel most 4,5éve vagyok együtt,akadályokkal teli,mégis boldog kapcsolatban.

2010. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!