Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális amit...

Szerintetek ez normális amit az anyám csinál velem?

Figyelt kérdés

23f

Járok munkába. Nem piszkos munkát csinálok hogy piszkos lenne a nadrágom. Eddig nem volt semmi gond, hogy otthon abban a nadrágban ülök le a székre amiben dolgozom. Csakhogy mi egy házban lakunk a nagyszüleimmel. És persze ő nekik bele kell avatkozni mindenhova. Azt mondta a nagyim, hogy vessem át a nadrágomat amiben dolgozom. Persze az anyám ezt meg hallotta és azt mondta, hogy amiben dolgozom munkában azzal nem fogok le ülni a házába sehova. Aztán azt fojtogassák nekem, hogy menjek oltásra stb. Egész családom be van oltva szüleim, nagyszüleim. Testvéremet nem akarják be oltatni a szüleim. Mondom mit gondoltok, ha be vagytok oltva akkor többet nem kapjátok el a vírust? Hogy igen nem kapják el többet a vírust. Mondom én be oltom magamat és másnapra még meghalok.

Szeretnék menni a barátnőmmel fürdeni. Aztán az anyám azt mondja erre csak menjetek még haza hoztok valamilyen vírust mert járnak oda csehek, magyarok. Szlovákiából származom. Aztán mondom az anyámnak te is készülsz koncertre és ott is lesznek magyarok te nem hozhatod haza a vírust csak én? Hogy még nem tudja hogy mennek e koncerte.


Értitek eztet? Én ne menjek fürdeni mert valamilyen vírust haza hozok de bezzeg a szüleim a koncerten nincs vírus csak a fürdőhelyen.

Mi a véleményetek az oltásról? Mennyi az esélye annak, hogy túl élem? És miért halnak belé az emberek az oltásba?


2021. jún. 25. 12:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Oké de azért egy majonéz "titkos receptje" nem ugyanolyan mint egy oltásé:D

Ahogy az ételeknek sem adják ki a receptjét éttermekben mert konkurencia alakulhat ki, ha egy hétköznapi ember megtudja.

Azért egy oltást be hasonlítsunk össze egy majonézzel kérlek.


Mondjuk azt, hogy mind két félnek van igazságtartalma ezért nem is érdemes vitatkozni.

2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
ne*
2021. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
27%

Elszomorító, hogy még mindig ennyi primitív ember van, akit meg lehet vezetni.

Kb. 90 éve vannak oltások. Ott a kis fehér oltási könyved, nézd meg, hogy milyen kötelező oltásokat kaptál.

2 DK-s képviselő is ezerrel kampányolt az oltás ellen, ők sem oltatták be magukat. Két hónapja temették őket. Gyurcsányék, akik az egész halálkampányt művelték, persze beoltatták magukat. A két szerencsétlen komolyan vette. Te is. Imádkozz, hogy ne kapd el.

2021. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
79%

12-es!

Nem igaz! Semmiféle papírt nem írattak alá.

Azt íratták alá, hogy van-e olyan egészségügyi problémád, mely befolyásolhatja az oltás hatását, stb.

Nem kellene félrevezetni a szerencsétleneket, akik amúgy is megvezethetőek és nem fogják fel ésszel, hogy milyen veszélyben vannak.

A családjának meg igaza van.

Egyébként is átöltözik az ember otthoni ruhába, az egész nap használtat leveszi, kikeféli, kiszellőzteti.

De hát ez kulturáltság kérdése.

2021. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

33-as már elkaptam.

És kigyógyultam oltás nélkül is. De nem vírus tagadó vagyok.

És igen, ezért sem oltatom be magam, mivel már elkaptam és egy oltás nem fog olyannak + védettséget adni aki átment rajta. Felesleges.

Nyilván aki még nem esett át rajta, az az ő döntése hogy mit választ.


Kedves 34-es!

Próbáld mégegyszer elolvasni.

Nem az a lényeg hogy veled mit írattak alá, az senkit nem érdekel.

Hanem akik az oltást készítik szűk kutató csoportokban.

Nekik kell alàírni egyes dolgokat.

2021. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!