Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális amit...

Szerintetek ez normális amit az anyám csinál velem?

Figyelt kérdés

23f

Járok munkába. Nem piszkos munkát csinálok hogy piszkos lenne a nadrágom. Eddig nem volt semmi gond, hogy otthon abban a nadrágban ülök le a székre amiben dolgozom. Csakhogy mi egy házban lakunk a nagyszüleimmel. És persze ő nekik bele kell avatkozni mindenhova. Azt mondta a nagyim, hogy vessem át a nadrágomat amiben dolgozom. Persze az anyám ezt meg hallotta és azt mondta, hogy amiben dolgozom munkában azzal nem fogok le ülni a házába sehova. Aztán azt fojtogassák nekem, hogy menjek oltásra stb. Egész családom be van oltva szüleim, nagyszüleim. Testvéremet nem akarják be oltatni a szüleim. Mondom mit gondoltok, ha be vagytok oltva akkor többet nem kapjátok el a vírust? Hogy igen nem kapják el többet a vírust. Mondom én be oltom magamat és másnapra még meghalok.

Szeretnék menni a barátnőmmel fürdeni. Aztán az anyám azt mondja erre csak menjetek még haza hoztok valamilyen vírust mert járnak oda csehek, magyarok. Szlovákiából származom. Aztán mondom az anyámnak te is készülsz koncertre és ott is lesznek magyarok te nem hozhatod haza a vírust csak én? Hogy még nem tudja hogy mennek e koncerte.


Értitek eztet? Én ne menjek fürdeni mert valamilyen vírust haza hozok de bezzeg a szüleim a koncerten nincs vírus csak a fürdőhelyen.

Mi a véleményetek az oltásról? Mennyi az esélye annak, hogy túl élem? És miért halnak belé az emberek az oltásba?


2021. jún. 25. 12:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%
Az első oltásom után nagyon szép volt a temetésem, a második után sajnos már nem jöttek el annyian, ők is áldozatok lettek... Azóta élőholtként járom az éjszakákat és megfogdozom az alvó be nem oltott emberek lábujjait. Ez ilyen.
2021. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%
Egyszeru a dolog, koltozz el. Amig az o hazukban laksz, sajnos jogosan szolnak azert, hogy munkas ruhaban vagy. Az oltast meg dontse el mindenki maga, nem veletlenul iratnak ala olyan papirt, hogy semmilyen jovobeli szovodmenyert nem vallalnak frlelosseget. Lehet nem halsz bele, sot ennek kicsi az eselye de majd meg lehet nezni az oltott embereket 5 ev mulva...
2021. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%

Virustol fuggetlenul is alapveto, hogy nem az utcai, munkas ruhankban vagyunk otthon, hanem atoltozunk. 23 eves ezt illene felfogni, de koltozz el, aztan ott majd annyira lehetsz igenytelen, amennyire akarsz, de ameddig otthon laksz, szerintem igazan nem nagy keres ezt betartani.

Az oltast sajnos nem tudjak raderoszakolni, de katasztrofa, hogy mennyi buta ember van, aki nem kepes felfogni, hogy egy vilagjarvanyt csak megfelelo vedekezessel, azaz oltassal es egyeb szabalyok betartasaval lehet megfekezni.

Tudod mi a veszelyes? Maga a virus, mert abba aztan tenyleg belehalhatsz, ezt sem ertem, hogyan nem vagy kepes felfogni.

2021. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Én a vírust elkaptam és az egész családom. Én be oktatnam magamat de előtte szeretnék kérni komplet vér kivizsgálást
2021. jún. 25. 13:45
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
De mint ugye tudjuk, tobbszor is elkaphatod. Lehet, hogy az elsot megusztad szerencsesen, de a masodik vagy harmadik esetnel mar nem igy lesz.
2021. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Mit vársz a komplett vérkivizsgálástól? De tedd azt, biztosan ír neked a háziorvosod egy laborbeutalót.
2021. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
29%
15 ezzel a logikával akkor a vakcinák sem működnek.
2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

15


Ez azert nem igy van.


Ha mar elkapsz egy virusos fertozest, akkor az immunrendszered fel fogja ismerni a jovoben a korokozot konnyebben, enyhebb lefolyasa lesz.


Nagyjabol ugyanezen az elven mukodnek a vakcinak is.


Felteve hogy nagyon hasonlo virusrol van szo, nem pedig olyan nagy kulonbsegek mint pl. az ebola vs coronavirus.

2021. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%

15-os vagyok, en ketszer is bizonyitottan elkaptam, a masodik ezerszer rosszabb volt, mint az elso kor. Ez gondolom mindenkinel mas.


Oltasokat is ismetelni kene ugye, de hogy mikor, meg hogyan, errol meg nincs hir.

2021. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
49%
El kéne már engedni ezt az egész virus dolgot. Már az igazolást is szépen kezdik visszaszorítani, nyár közepére jó esélyel a tömegrendezvényekről is leveszik, mert rájöttek, hogy ezzel már úgy sem fognak tömegeket rávenni, aki akarta megcsinalta, aki meg nem, az már úgy sem fogja.
2021. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!