Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzed eltávolodik...

Ha úgy érzed eltávolodik tőled a párod, hogy "csábítod vissza"?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a párommal az esküvőt tervezgetjük. Minden a legnagyobb rendben van köztünk, alig várjuk már a nagy napot. A családja nagyon szeret engem. Én azonban sokszor úgy érzem, hogy lassacskán jobban szeretnek ők, mint a saját párom. Nem mutatja ki, hogy lenne valami gond, de az ember az ilyet megérzi. Olyan, mintha már 30 éves házasok lennénk. Ha rákérdezek hárít, és természetesen azt mondja, hogy semmi gond nincs. Voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan lehet visszacsábítani?
2010. aug. 26. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy film (Tűzálló Házasság) illetve egy könyv (Merj szeretni). Nézz utána :)
2010. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem voltam hasonló helyzetben...Csak nekem nem a férjem, vagy vőlegényem, "csak" a párom. És fiatalabb vagyok mint te. Én először azzal próbálkoztam, hogy többet adtam neki, jobban figyeltem rá, hátha észrevesz... De csak az jött be, ha érdektelenné váltam, szóval nem törődtem az egésszel. Akkor kezdődött a kapálózás felém, hogy mi a bajom... És pár ilyen után elmondtam neki mit éreztem, és megbeszéltük. Azóta jobb a helyzet.
2010. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én 4 éve vagyok házas és 7 éve vagyunk együtt a párommal. Eddig még nem volt olyan "vészhelyzet", hogy annyira érdektelenné vált volna irántam, hogy praktikákat kellett volna bevetni. De ha ilyen lenne, akkor azt csinálnám, hogy pl. beíratkoznék táncolni, vagy valami új sport, hogy lássa törődöm magammal és nem csak ő van. Van valami külön elfoglaltságom. Kicsit változtatnék külsőmön. Nem gyökeresen, hanem mondjuk pár új cucc. Meglepném valamivel, de nem ajándékkal, hanem pl. egy nem várt viselkedéssel. Persze pozitívval. :) A megújulás az mindig vonzó.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy azért házasság előtt ilyen érzések vannak, az elég szomorú. Remélem változik a helyzet.)

2010. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat menete hullámzik. Olykor toppon vagytok, utána jön egy kis mélypont. Ilyenkor kell észnél lenni, ahogy most te is. Ajánlok közös programokat (mozi, étterem, séta, kirándulás), mert így az emberek könnyebben kinyílnak. Csinálhatsz gyertyafényes vacsorát a kedvenceiből. Apró kis meglepetések is sokat dobnak a napon, pl. a kedvenc csokija, cukorkája. Vagy hogy ezt megspékeld, ajánlom a következő receptet. Reggel kelj fel egy picivel előbb, mint a párod. Ha van papucsa, akkor rakhatod az egyik félre a kedvenc csokit, a másik fél párra pedig egy szerelmes üzenetet. ;) Ugyanezt csinálhatod a cipőjével is, ha nem hord papucsot. Hidd el, sokkal szebben indul a napja és neked igazából még fáradtságodba sem került.
2010. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ölelgesd vagy valami :)
2010. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!