Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek nagyon!

Mit csináljak? Félek nagyon!

Figyelt kérdés

Apám munkatársa rácsapott többször is a fenekemre és fogdosott is, aztán felkellett mennem vele lifttel ahol tovább fogdosott és elkérte a számom aztán megpróbált lekapni... Ami szerencsére nem sikerült mivel össze estem... Szüleimnek nem merek szólni mivel nem hinnék el nekem... Költözés közben volt ez szerencsére már 300km-re vagyok a férfitól.

L


2021. jún. 20. 18:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szólnod kell a szülőknek. Az lehet h Te biztonságban vagy, de ettől még mást zaklatni fog
2021. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%

Fel KELLETT menned vele lifttel? Mert nem várhattad volna meg míg ő felmegy? Vagy mi...?


Te dolgod, de ha nem szólsz senkinek, a dolgok javulását sem várhatod.

2021. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu, akkor ne félj, hanem szólj apukádnak. Az illető bűncselekményt követett el.
2021. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne... Én lennék a legboldogabb... De hiába szólok nem hinnék el...
2021. jún. 20. 19:10
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Nem igazán értem.

Ami szerencsére nem sikerült mivel össze estem

úgy érted hogy ahogy próbált "elkapni" téged te hirtelen megijedtél és szó szerint a földre estél vagy hogy sikerült elmenekülni előle?

hány éves vagy? ez fontos infó azért.

musázj szüleidnek elmondai hiába ha nem hisznek neked ez olyan dolog amit nem kérdőjeleznének meg! aház ahol voltatok nincs kamera esetleg?

hogy esetleg felvette ahogy menekülsz előle talán? ez is bizonyíték lehet persze ha van.

2021. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szólj nekik akkor is ha nem hiszik el..megér annyit hogy legalább elgondolkodjanak rajta és még racionálisan gondolkodjanak.

Ha magadban tartod előre nem igazán fogsz jutni..

2021. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy nem hinnék el.
2021. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
-5.- Megpróbált a liftbe megcsókolni de összeestem és mire felálltam addigra felértünk arra az emeletre ahol szállnunk kellet ki és ott volt a szomszéd úgyhogy nem tudott lekapni
2021. jún. 20. 19:15
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

a korod alapjáán egyértelmű pedofilia.

nem szabad ezt elkerülni, szólni kell szüleidnek.

ilyen dolgot nem fognak elhesegetni hidd el.

a faszi meg egy büdös perverz és kerüld minnél messzibbre.

2021. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Olyan hihetetlen ez a sztori. Te pár emelet alatt össze is esel, fel is állsz, a fickó közben bambul, a szomszéd meg észre sem veszi, hogy valami nem oké, pedig pár másodperce te még "össze voltál esve"..

Miből gondolod, hogy a szüleid nem hinnének neked? Annyira csak nem félsz, ha segítséget se kérsz. Ott helyben ki kellett volna verni a balhét, nem most 300 km-re a fickótól sipítani.

Ha mégis igaz, akkor szólj a szüleidnek. Ha ennyire beteg a csávó, te biztonságban vagy, viszont más nem biztos.

2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!