Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelőtlen az az apa, aki úgy...

Felelőtlen az az apa, aki úgy hagyja ott a családját, hogy tisztában van vele, hogy sokkal rosszabb anyagi körülmények közé kerülnek a gyerekei a válás után?

Figyelt kérdés
Vagyonelosztás után tudja, hogy albérletbe fog kényszerülni az anya a gyerekekkel, ami több lesz, mint az eddig fizetett hitel. A tartásdíjat a bejelentett minimálbére után akarja fizetni, miközben jóval többet keres valójában. Ezek miatt jogos, hogy az anya nem tartja korrekt embernek az apukát?
2021. jún. 19. 10:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
71%

Válás UTÁN mindenki rosszabb körülmények közé kerül.

Másrészt ha megromlott a kapcsolat, akkor hülyeség lenne benne maradni csak anyagi okok miatt.

2021. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%

Felelőtlen, sőt! És jogos az anyuka véleménye.

El kell válni, ha nem megy, de akkor anyagilag is lehet támogatni, pláne ha van miből.

2021. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%

Az,hogy elválik a feleségétől,önmagában egyáltalán nem baj,sőt,még jó megoldás is lehet.


De az,hogy a tartásdíjat a bejelentett minimálbér után fizeti,MIKÖZBEN jóval többet keres,az már nettó gyökérség.

2021. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
te vagy gondolom a nő, sajnos válás után ez mindennapos eset. Az apák ilyenkor úgy gondolják, nehogy már a nő kezelje a pénzét meg amúgyis sokat költött,majd most megtudja. Nem is tudják igazából, hogy mennyibe kerül egy gyerek, mert eddig nem is ők vásároltak nekik, így mindent soknak tartanak. örülj ha legalább nem akarja elperelni tőled, mert sok férfi ilyen. a vége úgyis az lesz majd, hogy leszarja a gyerekeit. ne a pénz meg az albi miatt aggódj, hanem hogy tied maradhasson a felügyeleti jog, apuka ne zaklasson, ne éljen vissza a gyerekkel ha neked új párod lesz stb. sajnos bőven van példa a válás utáni háborúra is. küzdj meg gyerektartásért meg amiért tudsz, de ne emészd magad a volt férjed szemétségén, inkább örülj hogy megszabadulsz tőle
2021. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
10%
Nem !Mert a nő teremt olyan körülményeket ami miatt menekül az apa !
2021. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
5, ja, tisztán látszik, hogy a pasi meg egy szuper ember.
2021. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
1: Csak, hogy érzékeltessem a helyzetet: az apukának a tartásdíj kifizetése után marad minimum 400-450 ezer forintja egymagára, plusz amit még összefusizik magának. Az anyukának és a gyerekeinek kb. 80 ezer forintja lesz/fő (anyuka + 2 gyerek). Ebből kell majd az albérletet is fizetni, és ebben benne van a tartásdíj is.
2021. jún. 19. 11:21
 8/47 A kérdező kommentje:
4: nem akarja a gyerekeket, sőt. Már most azért küzd, hogy a megállapodásban csak kéthetente egy hétvége szerepeljen.
2021. jún. 19. 11:24
 9/47 anonim ***** válasza:
25%
igen
2021. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
88%
Gratulalok neki, hogy a gyerekeitol veszi el a falatot egy sértődés miatt. Ez azt igazolja, hogy soha nem is érdekelték őt..
2021. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!