Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok éve együttlevő párok! Ti...

Sok éve együttlevő párok! Ti miket szoktatok együtt csinálni?

Figyelt kérdés
Mi már 6 éve vagyunk együtt a barátommal, és amikor együttvagyunk, csak fekszünk és nézzük a tv-t, vagy gépezünk, filmet nézünk. Én nagyon unatkozok így és nem szeretnék majd idősebb koromra erre emlékezni, hogy sosem csináltam semmit csak itthon ültem. a barátom arra hivatkozik, hogy nincs pénze. ezt meg is értem, de csomó olyan dolog van amihez nem kell pénz, vagy kevés kell. ugye ?
2010. aug. 25. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi kifejezetten szeretünk punnyadni, ilyenek vagyunk, sose unjuk.

de szoktunk városban sétálgatni, nézelődni, kirándulni, hirtelen ötlettől vezérelve beülni az autóba és felkeresni valami nem túl messzi szép kisvárost, főzünk együtt (vagyis inkább én neki, de úgy szeretem nézni, ahogy ízlik neki) barátokkal elmegyünk együtt iszogatni, mozi, közös sport (futás, biciklizés, görkori az sem kerül semmibe), annyi mindent lehet csinálni kevés pénzből is!

2010. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi is 6 éve vagyunk együtt, és ugyanebben a helyzetben. :(

Már jártunk sokszor állatparkban....és társaik.

Ráadásul a páromat nem is nagyon érdekli, mert ő nem szeret sétálni, ő nem szeret főzni. Hiába mondom, hogy főzzünk együtt, vagy menjünk sétáljunk, együnk egy fagyit, hát nem. Ő nem sétál, nem szeret... akkor menjünk pizzázni, de ő már azt unja.Nem tudom, már mit kezdjek vele.

2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kirándulni, sétálni, közösen sportolni, barátokkal összejárni, együtt főzőcskézni pénz nélkül is lehet. Lehet menni ingyenkoncertre, kiállításokra, falunapra, ilyen-olyan mulatságokba, szintén minimális pénzből.
2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!