Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok éve együttlevő párok! Ti...

Sok éve együttlevő párok! Ti miket szoktatok együtt csinálni?

Figyelt kérdés
Mi már 6 éve vagyunk együtt a barátommal, és amikor együttvagyunk, csak fekszünk és nézzük a tv-t, vagy gépezünk, filmet nézünk. Én nagyon unatkozok így és nem szeretnék majd idősebb koromra erre emlékezni, hogy sosem csináltam semmit csak itthon ültem. a barátom arra hivatkozik, hogy nincs pénze. ezt meg is értem, de csomó olyan dolog van amihez nem kell pénz, vagy kevés kell. ugye ?
2010. aug. 25. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van pénzünk kirándulunk, ha nincs akkor beszélgetünk, masszírozuk egymást, főzünk, kutyázunk, alszunk összebújva, szexelünk, tanulunk, ilyesmik
2010. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk nekünk nincs Tv-nk mert kidobtuk már 6 éve.


Elvonja az ember gondolatait a valódi életről, és értékekről! (agymosás)


Ha valamit tudni akarunk ott az internet, vagy a könyvek.

2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bebarangoljuk az országot, amennyire tudjuk. Közben elnyalunk egy fagyit, vagy valamit eszünk, semmi extra. Sok érdekes dologgal találkozunk. :)
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

én is várok tippeket... 4 éve vagyunk együtt, és már mindenhol többször voltunk, ami érdekelt minket. (állatkert és társai)

nem tudom merre laktok, én vidéki vagyok, barátom pesti, és egyik nyáron szinte minden nap bicajoztunk együtt. elmentünk az ország közepére meg ilyesmi, az nagyon jó volt.

van, hogy csak kimegyünk a margit szigetre sétálni.

üljetek be egy teaházba, 1000-2000-nél többet nem kell költeni, és hangulatos, lehet beszélgetni :)

2010. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mi gyakran összejárunk közös barátokkal. ha csak kettesben vagyunk akkor hétvégente koktélokat csinálunk vagy közösen főzünk. sokszor megyünk nézelődni a városba, vásárolni, sétálni, beülni egy új helyre egy italra. sokat utazunk is .amúgy hétköznap esténként kedvenc sorozatainakat nézzük,vagy valami filmet de mindkettőnknek megvan a saját hobbija is , tehát ha mondjuk nincs semmi közös program akkor mindenki elvonul :) és nemsokára elkezdünk közösen sportolni valamit.
2010. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi együtt is dolgozunk, így egész nap együtt vagyunk és nekünk nagyon jó így. Szeretünk lustálkodni, dvd-t nézni, játszani a macskával, tollasozni, meg mászkálni, labdajátékokat játszani, kirándulni. Mindenhova együtt megyünk, csak barlangászni nem, általában leül egy sörrel a barlang szájánál és megvárja amíg felbukkanok. Ha unatkozol ideje rávenned ôt valamire, mert így be fogsz savanyodni.
2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a szitu. mi együtt élünk, párom hétköznap hazajön, megiszik egy-két pohár bort, majd eszik, fürdik és alszik. hétvégén meg mikor mit. én meló után még főzök, mosok vagy takarítok, stb. de általában én próbálom feldobni kicsit a napokat. vagy együtt szépítgetjük a kertet, elhívom kutyát sétáltatni, voltunk már egész napos biciklitúrán a környéken, kértem kölcsön különféle társasjátékokat, töltöttem le a netről is vicces iszogatós, vetkőzös játékokat is, kártya, kutya tanítása, rokonok meglátogatása, barátok elhívás, bográcsozni is szoktunk, hiszen ahhoz sem kell túl sok pénz. de az esti séta, vagy biciklizés nagyon jó, lehet beszélgetni hülyéskedni. vagy nyársaljatok, grillezzetek a kertben, esetleg közös bevásárlás nézelődéssel. esetleg este szerepjátékok, vagy romantikázás. kiülni a teraszra, udvarra egy üveg borral és beszélgetni, hallgatni a zenét. akár ott szeretkezni. ilyenek.
2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi csak 4 és fél éve vagyunk együtt. Nálunk már gyerek is van,2. A párom egyfolytába dolgozik,így én már annak is örülök,ha együtt tudjuk nézni a tv-t. No meg persze,amikor végre vasárnapot csinál(2 havonta 1-et,ha szerencsénk van),és tényleg pihen,akkor míg alszanak a csajok,addig összebújunk. Ha épp akkor jön ránk a dolog,amikor nem szunyálnak, akkor elbújunk a füriben,bezárjuk az ajtót... . Nagyon ritkán szoktunk rokonokhoz menni a szabadidejében,(40-70km-re lakunk a családjainktól). Nagy ritkaság számba megy,ha rá tudom venni,hogy sétáljunk egyett. Rendszerint csak az este a miénk,de csak 9-11-ig.(9-kor jön be,11-kor meg a kicsi ébred fel.) Nem könnyű,de ez van.
2010. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyereket csináltunk és ezért most ismét nem unatkozunk.... :D (Na jó, nem is unatkoztunk soha... :)Állatmenhelyre jártunk önkéntesként, kutyáztunk, autót szereltünk, kint a kertben sütöttünk-főztünk, kertészkedtünk... )
2010. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 év nálunk is van egy gyerekünk és így oké a dolog. Sokat vagyunk vele,tv,kert,állatok,család.Ő nem egy csavargós tipus inkább otthon tevékenykedik de megígérte ha nagyobb lesz a baba elmegyünk kirándulgatni.
2010. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!