Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne tennem?

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

lefeküdtem a pasimmal... lassan betöltöm a 18at.

És szakítottam vele, mert nem megy vele a dolog. és anyám tök pipa rám.

DE ha nem megy vele, akkor minek legyek vele??

Amugy meg csak 2x szeretkeztem vele, és ő vette el a szüzességemet. Én ettől nem érzem magam r*bancnak.


2010. aug. 25. 13:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
meg ilyeneket mondd, hogy "Mostantól aki az utadba kerül mindenkivel össze fog feküdni" a saját anyám ezt mondja rám:S annyira rosszul esik.
2010. aug. 25. 13:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád kissé konzervativ valóban.

Finoman magyarázd el neki h ez nem ugy megy mint az ő fiatal korában.


Amugy jol döntöttél szerintem,sajnálatbol ne legyél együtt senkivel.

2010. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

az akkoris milyen dolog hogy a saját lányát ezért lehordja mindennek?? És ribancnak tartja???

És még nekem mondja, h ne legyek megsértődve.

Miért neki van mire?:OO

2010. aug. 25. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Anyukád nemcsak konzervatív, hanem rosszindulatú is. Sőt lehet, hogy még irigy is. Gondolom neki csak egy kapcsolata volt egész életében, azok szoktak ilyenek lenni (mondjuk nem mindenki közülük se, köztük is vannak normálisak).


Hogy mit tegyél? Tanulj az esetből, és legközelebb ne avasd be muterodat a szexuális életedbe. Amúgy abszolút nem vagy "ribanc", majdnem 18 évesen vesztetted el a szüzességet, ma már ez is ritkaságnak számít. A te korodban sokan már tizeniksz szexuális kapcsolaton túl vannak. Nem is értem, mit akar anyád?

2010. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád tipikusan úgy viselkedik,mint azok akik szűzen mentek férjhez és ettől felsőbbrendűnek érzi magát.Ellene tenni nem tudsz,az én anyám is ilyen.Majd elmúlik ha lesz más problémája.Próbálj meg nem figyelni rá,vagy tegyél rá még egy lapáttal,és mondd neki,hogy igaza van,már le is feküdtél 6-8 sráccal,de hát ő nevelt,ő az oka mindennek.De utána futás:)))
2010. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!