Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lagzi ültetési sorrend (reszle...

Lagzi ültetési sorrend (reszletesen lent)?

Figyelt kérdés

A párommal és közös gyerekünkkel, na meg anyósommal lagziba megyünk augusztusban.


Mivel anyóssal élünk, szinte alig van külön életterünk, a párom így is anyás...

Nálunk így nincs olyan hogy külön ebédelés, vacsora stb... csak akkor ha max évente 1* elmegyünk étterembe vagy valami...


Szóval a menyasszonnyal, úgy gondoltam megbeszélném, hogy anyósomat velünk szembe, de ne a párom mellém se mellém ne ültessék...


Tudom nem szép dolog ez, de ha a párom mellé ülteti akkor majd beszélgetnek egész mulatság alatt... ha meg mellém, szinte anyósomhoz se szólnék, mert 10 év alatt már kiismertem, én rövidekre fogom vele otthon is a beszélgetéseket...


2021. jún. 9. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

"Tudom nem szép dolog ez, de ha a párom mellé ülteti akkor majd beszélgetnek egész mulatság alatt..."

Jézusom, te féltékeny vagy a saját anyósodra, mert a fia inkább vele beszélget mint veled? Szakíts a sráccal, jobb lesz mindenkinek...

2021. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Alternatív megoldás: közlöd a férjeddel, hogy szeretnéd ha veled foglalkozna a buliban, máskülönben nem éreznéd jól magad.
2021. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát legyél érdekesebb, mint az anyja, az isten áldjon meg.

Én sem értem, gyermeki aggyal miért kell családosat játszani. Se te, se a férjed nem vagytok igazi felnőttek. Trükközgessél az ültetéssel, persze, nehogy szembe kelljen nézned a valódi problémával.

2021. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
De amúgy tök mindegy hol ültök, nem voltál még lagzin? Ha beszélgetni akarnak, később úgy is átülnek egymás mellé.
2021. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Tökéletesen megértelek.

Igaz, mi külön élünk a nyanyától, de annyira kibírhatatlan, ordibálós veszett állat, hogy a fia és én is igyekszünk minél távolabb lenni tőle ilyen alkalmakkor. :D

Sajnos a férjem összes unokatestvére esküvőjére anyós is meg volt hívva és ugye, mi öten (anyós, férjem, én és a 2 gyerekünk, após már nem él) azokban a rokonságokban egy családnak számítunk.

Sajnos el kellett viselni a vállalhatatlan bunkó stílusát, de 2 alkalmat megúsztunk.

1. Hamarabb értünk oda, és egyszerűen kicseréltünk 2 névtáblát így jó messze került.

2. Ő volt a vőlegény keresztanyja és ezért a főasztalnál ült.

Sajnos az összes rokoni meghíváskor ő is ott van, így nincs egy önfeledt pillanat sem a rokonaival, mert neki mindig ott kell pont lenni és beleugatni valami oda sem illő baromságot. A rokonok amúgy nagyon jó fejek, nem is értem hogyan lehet közük egy ilyen boszorkányhoz, de ők is forgatják a szemüket.

2021. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

#5: " komolyan egy felnőtt férfire használtad azt a szót, hogy "anyás"? Hát el kellett olvasnom vagy 3x mire elhittem. "



ÉN is azt hittem, hogy rosszul látok... :-D :-D

2021. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Végig ülni fogtok? Ugy is csak míg esztek stb, utána mindenki táncol miegymás.
2021. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Akkor te majd mással beszélsz. Lehet még jobb társaság is lesz mint a férjed.
2021. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!