Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lagzi ültetési sorrend (reszle...

Lagzi ültetési sorrend (reszletesen lent)?

Figyelt kérdés

A párommal és közös gyerekünkkel, na meg anyósommal lagziba megyünk augusztusban.


Mivel anyóssal élünk, szinte alig van külön életterünk, a párom így is anyás...

Nálunk így nincs olyan hogy külön ebédelés, vacsora stb... csak akkor ha max évente 1* elmegyünk étterembe vagy valami...


Szóval a menyasszonnyal, úgy gondoltam megbeszélném, hogy anyósomat velünk szembe, de ne a párom mellém se mellém ne ültessék...


Tudom nem szép dolog ez, de ha a párom mellé ülteti akkor majd beszélgetnek egész mulatság alatt... ha meg mellém, szinte anyósomhoz se szólnék, mert 10 év alatt már kiismertem, én rövidekre fogom vele otthon is a beszélgetéseket...


2021. jún. 9. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A menyasszony a te rokonod, vagy a párodè? Ha a párod csalàdja, akkor azzal számolj, hogy lehet közli anyósoddal, hogy ez a te kèrèsed volt.
2021. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Olvasd már ez vissza magadnak, amit ide leírtál.

Meg volt?

Ugye te is érzed milyen elmondhatatlanul szánalmas vagy? Gyereket szültél egy óriáscsecsemőnek, és ahelyett, hogy a sarkadra állnál, ilyen sunyi trükközésekkel próbálkozol.

Komolyan az ilyen kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy hogy vagy képes széttenni neki a lábad azzal a tudattal, hogy legszívesebben még az anyja cs_csén lógna?

2021. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ezen a lagzin nem fog múlni semmi.

Inkább az a baj, hogy teljesen belefolytok egymás életébe otthon.

Most ez az egy alkalom már nem oszt, nem szoroz...

2021. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát sok idióta kérdést olvastam már, de ez rendesen viszi a prímet.


Tessek elköltözni anyóstól, és máris meg van oldva a probléma.

2021. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Basszus, komolyan egy felnőtt férfire használtad azt a szót, hogy "anyás"? Hát el kellett olvasnom vagy 3x mire elhittem. És amúgy ez szerinted tök normális? Mondjuk nyilván igen, hisz szültél is neki... Egészségedre, sok sikert a nyomorult életedhez.
2021. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is augusztusban lesz az esküvőm, de ha ezzel a kérdéssel jönne hozzám egy vendég, érdekesen néznék. Egyrészt, nem is ismered az ülésrendet, az asztalok elrendezését,-stb. Másrészt, ezen az 1 alkalmon igazán el lehet viselni egymást szerintem (feltéve, hogy nem álltok háborús viszonyban, de azt nem hinném, különben rég elköltöztetek volna).
2021. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Látom ma is segítőkész hangulatban van a gyakoris nép. :D
2021. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez így oké. Még beszélgethet a fiával, ha akar, hiszen szemben ülnek, de azért mégse mellette, hogy egész este vele társalogjon.


Jó bulit, táncoljatok sokat!

2021. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Szánalmas vagy. Komolyan, még azt is képes lennél szabályozni, ki mennyit beszélhet?

Egyébként megsúgom, hogy az ültetési rend szabadon felrúgható, fel is szokták rúgni, ahol mennek négyen-öten egy társaságban, azt a 4-5 helyet foglalják el, ami ki van nekik jelülve, de általában nem pontosan úgy, ahogyan a kártya szól.

Nehogy te ülj egyedül a túloldalon :D

2021. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Jesszusúristen. Ez csak egy lagzi. Itt az életeddel van gond.
2021. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!