Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy te már nem...

Honnan tudod, hogy te már nem vagy szerelmes a párodba? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem... most hétvégén feküdtünk le. és én már 1hónapja ezt érzem, és 1 hónapja vívódom:S
2010. aug. 25. 10:08
 12/20 A kérdező kommentje:

oké szakítottam vele tegnap ismét.

De milesz ha megint úgy fogom érezni, hogy hiányzik meg féltékeny vagyok rá nagyon????:(

4 napja még azért bőgtem neki, hogy ne csaljon meg (sose tenné) mert nem akarom elveszíteni

2010. aug. 25. 10:10
 13/20 anonim ***** válasza:
szakítottatok, akkor mostmár felejts el szerintem. bár érdekes, hogy lefeküdtél vele először és pár nap mulva szakítasz. na de inkább élj, bulizz ismerkedj majd találsz olyan pasit, akinél nem leszel ennyire bizonytalan és ennyire féltékeny sem.
2010. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az e legbiztosabb jele, hogy más pasikról/nőkről kezd fantáziálni az ember és ha a párját elképzeli egy másikkal, az se hatná meg különösebben. Illetve az, ha a közös gyerek gondolatától is rosszul vagy. továbbá amit a többiek leírtak: nem vágysz már a társaságára, ellaposodik az egész, jobb szeretsz egyedül lenni mint vele, idegsít minden mozdulata, egyáltalán nem kívánod már őt.
2010. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hmm most olvasom, hogy 9 hónapja vagytok együtt. ez viszont nem valami nagy idő. ha 9 hónap után ezt érzed, az tutira sose volt igazi szerelem, legalábbis a részedről nem. 9 hónap után még bőven lángolnak a párok. az ellaposodás, lángolás elmúlása évek alatt következik be és a páron múlik, hogy tesznek-e ellene vagy szakítanak.
2010. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

eléggé szenvedek ettől az egésztől:(

Jövőhéttől indul a suli.

Belemenekülök majd a tanulásba és rengeteget fogok lógni az ottani haverokkal. Bár van olyan akinek van kapcsolata, ez kicsit rossz lesz.

És majd meglátjuk hogyan alakul az életem, majd meglátom mi lesz. Sosem mondok ilyet, de most mindent az időre bízok

2010. aug. 25. 11:11
 17/20 anonim ***** válasza:
_
2010. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
keress mást akibe szerelmes vagy
2010. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért feküdtél le vele ha már akkor is ezt érezted?
2010. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azóta Mizu kedves kérdező, már azóta öregebb lettél és bölcsebb is talán. Mesélj!:D
2022. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!