Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok hasonló szülő és nagyszülő...

Sok hasonló szülő és nagyszülő van?

Figyelt kérdés

Elhagytam az élettársam pár hónappal ezelőtt. Szóban egyeztünk meg, hogy fizet gyerektartást. Nem tartotta be a szavát. Tartozik pénzzel, ígérte, hogy hozza, nem hozta. Az anyja is tud a tartozásrol. Hívtam a volt élettársam, nem veszi fel a telefont. Hívtam az anyját, kinyomja a telefont. A saját gyerekeivel így viselkedik, az anyja meg a saját unokáival.

Míg együtt éltünk mindig segítettem az anyjának is, most meg ők vannak megsértődve. Fizikailag bántalmazott ezért hagytam el, az anyját is bántotta, volt hogy én védtem meg. Most meg összefogtak ellenem meg a gyerekek ellen. A mai napig elhordanak minden senkiházinak. A saját házamban fenyegetett, hogy megüt. A nagyobbik gyerekünk már gyűlöli őket, a nagyanyja úgy bánik vele mint egy kutyával.

Az én szüleim nagyon szeretik őket, sőt itt pár hónap alatt a szomszédoktol több szeretet kaptak mint az apjuktol és az apai nagyszülőktol.

Ismersz hasonló szülőt, nagyszülőt, aki csak bántani tudja, meg keresztbe tenni a saját gyerekeinek, unokáinak?


2021. jún. 6. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyékkel tele az ország nyugi
2021. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Az exem hasonló, nárcisztikus barom. Nekünk szerencsére nem lett gyerekünk de az előző feleségétől voltak fiai akiket "annyira szeretett" de inkább feketén dolgozott csak ne kelljen fizetnie (állam fizeti olyankor helyette azt hiszem). Ha találkoztak a gyerekekkel, mindig magát fényezte, a fiúkat leszólta holott semmi oka nem volt rá. Az ő szülei ugyan szerették az unokákat de ha nagy ritkán találkoztak kb egy 200 Ft-os csokit adtak nekik és mindig azt hajtották nincs pénz, nincs pénz.

Később kiderült hogy azért váltak el mert bántotta, megcsalta a volt feleséget (meg engem is). Szerencsére észbe kaptam és sikerült megszabadulnom tőle.

2021. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ja és a gyerektartás ügyében meg fordulj a hatóságokhoz. A gyerekeknek jár a pénz akár tuskó az apjuk akár nem.
2021. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, holnap megyek a bíróságra. Sajnos a nagyszülők is csúnyán viselkednek.

Mikulásra vett a nagymama csomagot nekik, a boltban előadta, hogy 10000 Ft-ot költött az unokákra. Azóta sem kapták meg. Ők is mindig azt mondták, hogy nincs pénz.

De a tartozást be sem tudom rajta hajtani, az anyja is tud róla. Csak a lányát kell sajnálni mert a férje munkanélküli és nekik is van két gyerek. De az nem számít, hogy én egyedül nevelek egy iskolást meg egy ovist. Lenne miből kifizetni a tartozást, de nem is reagálnak.

2021. jún. 6. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok, a nagymama gyökér, de mi köze a gyerektartáshoz?
2021. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy tudja ő is, hogy tartozik a fia pénzzel, meg gyerektartást sem fizet, és nem veszik fel a telefont.
2021. jún. 6. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
És?
2021. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd a bírósági papírt átveszik ne aggódj. Te már emiatt ne érezd magad rosszul!
2021. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektartás JÁR, ne hogy fel add és rájuk hagyd. Ha neked nem is kell, rakd be egy számlára, és középsuli után megkapják a gyerekek.
2021. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem egyedi esetek.
2021. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!