Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik? Mi lesz vele?

Mi történik? Mi lesz vele?

Figyelt kérdés

a nagymamám már 3 hete kórházban van,azért,mert felhigult a vére aztán visszasűrűsödött, és vérrög keletkezett a szemében+ kapott egy stroke-ot is. először egy szemészetre vitték,aztán átvitték 1nap után a jános kórházba.Ott volt két hétig,ott kapott valami infúziót,és azonkívül,hogy nem látott,teljesen normálisan viselkedett. 2000-ben volt egy agyvérzése,akkor nemtudott beszélni,írni,ezeket újra meg kellett tanulnia,aztán volt még pár öngyilkossági kisérlete,gyógyszerekkel.Biztosan ezek is ártottak az agyának.

2napja átszállították egy másik kórházba,ahova alig alig akart menni,ott már nem kapja az infúziót,mert nincs véna ahova beszúrhatnák.Amióta ottvan,nagyon furcsa...félrebeszél,tegnap este cirkuszolt,hogy orvost kér,hisztizett,le kellett kötözni.Olyanokat mond,hogy mindenre képesek ott a kórházban,és ő majd vakon el fog szökni,engem ne vigyen be anyu,és hogy csak a főorvossal beszéljen,és ha az se ért a szóból akkor hívjuk a rendőrséget,és ő majd valahogy elszökik.Anyu nem mondta meg neki,hogy ottvagyok,és engem kiküldtek,amikor az orvossal beszélgetett.Addig figyeltem a mamámat,hogy mit csinál,pont ebédeltettek. Ült,és le akarta az asztalról tolni a tálcát,aztán felállt,elkezdett vakon ott tapogatózni,majdnem félreült,kiabált,hogy hol a nővér.

Egyszerűen úgy érzem,hogy kezd leépülni szellemileg.

Nem tudom mi történik..

Meg fog halni.?:(

14/L


2010. aug. 24. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése az agyi katasztrófa következménye. Bármi megtörténhet, még az is, hogy a rög felszívódik.

Amíg él, addig remény is van.

2010. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Benne mar regen ott volt az a lelki problemaja, amit nem tudott feldolgozni, s a vegen ongyilkossagot kovetett el.

Nagyon sok rossz tortent Vele az eletben, es ezek a lelki betegsegek voltak a fizikai betegsegeinek a kivaltoi, mint

pl. az agyverzes.

Igen sajnos ez az oka, azoknak a cselekedeteinek, amiket

csinal, mert meg most is ugy erzi, hogy "tehetetlen", ugyanugy, mint regen. Raadasul nem lat.

2010. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a nagymamádat meg azt is hogy ennyire súlyosan leépült.

Sajnos az idős emberek nagy része testileg és szellemileg is annyira leépül hogy végül kórházba köt ki majd onnan vagy idősek otthonába(kicsi az esélye) vagy a temető ami valószínűbb mert már az ilyen állapotban lévő embereket nem nagyon fogadják sehol.

Hogy megfog e halni azt nem tudom de ha még ilyen aktívan ellen áll a nővéreknek akkor még nem de ezt senki se tudja biztosan megmondani.

2010. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni meghal-e. :( Bármikor elpattanhat egy ér az agyában ha ideges vagy valami, mint ahoyg mondtad már volt agyvérzése, szerintem ez bármikor előfordulhat :(

Kitartás!!!

2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Meggyógyulhat, sokan egészen felépülnek az agyvérzésből is. Nme mindenki.. Függ az akaratától, az ápolástól, az erejétől. a szerencsétől.

Imádkozzatok érte! akkor is segít ha nem vagytok vallásosak!

2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem te voltál, aki a múltkor is feltette ezt a kérdést?

ha jól emlékszem, fiatal nagymamád van, 60-63?

nekem édesanyám 61 éves, pedig én még csak 22 vagyok.

a hatvanasok még nem idősek, nyugodj meg, ők sokkal nagyobb valószínűséggel legyőznek bármit! :) (édesanyám sikeresen legyőzte a rákot)


nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de azért mindenre fel kell készülni lelkileg.

2010. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
olvastam azt a kérdést én is,de nem én vagyok,bár az én mamám is 64
2010. aug. 24. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyapámmal volt ilyen. Ő az ilyen dolgai után kb fél éven belül meghalt, idén februárba. A végén már alig bírt mozogni, de még négykézláb is menni akart mindenáron.
2010. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor csak hasonló az esetetek, de a te esetedre is vonatkozik, amit írtam. még nem olyan idős, bármit legyőzhet! nagyon fontos a pozitív hozzáállás, az ő részéről is, de legfőképp a család részéről. ha úgy álltok hozzá, akkor bevonzzátok a pozitív dolgokat, és ha látja hogy ti így, akkor talán ő is, és sikerül magatokkal rántani a helyes hozzáálláshoz. mi is így éltük túl a rákot. kijelentettük, hogy ha törik, ha szakad, ezt együtt legyőzzük, és így is lett. drukkolok értetek, hogy minden rendbejöjjön! és soha ne adjátok fel! még ha lesznek is nehezebb időszakok.
2010. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kórházi dolgozó vagyok!

Tapasztalataim szerint ezek a pánikrohamok....elég intenzívek,a gyógyulás ezen szakaszában.A nagymamád valóban,nem "idős" ahhoz,hogy ez egyértelműen a halálához vezet.A szelén szedését javaslom...de előtte kérjétek ki az orvos véleményét.


[link]


ezt tanulmányozd át!

Kitartást ,és szerintem jó ha mellette vagytok...nagyon megvan ijjedve valószínű!

2010. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!