Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudjak a családnak és...

Mit hazudjak a családnak és az ismerősöknek? (fontos)

Figyelt kérdés
Nem szoktam eljárni sehova, de most valami miatt el kellene járnom itthonról késő délutánonként, és/vagy hétvégén. Mit találjak ki, amit elhisznek és tutira elhiszik, ha kérdeznek róla pár kérdést? Valamint, mit csináljak, hogy én se stresszeljek ezen, hogy rájönnek, vagy meglátják rajtam, hogy hazudok.
2010. aug. 24. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Ha valami nagyon gáz helyre mész (bár nem hiszem..ugye?^^) akkor is mond el az igazat
2010. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
miért érzed úgy, hogy hazudnod kell?
2010. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hova mész és miért kell hazudnod?:O amugy mond azt ha csaj vagy h táncora, ha fiu h gyurni vagy korrepetálsz vkit vagy ilyesmi:) hányéves vagy? nemed?
2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát. Először is, hazudni nem szabad. Főleg azért, mert az őszinteség minden kapcsolat alapja, a másik meg az, hogy bármikor lebukhatsz, ami nagyon kellemetlen tud lenni, ráadásul el is vesztenéd a szüleid bizalmát.

AMúgy az öteleteim: valamilyen tanfolyam, pl: gyögyfűzés, akkor csinálj előre pár gyögy karkötőt és azt néha vidd haza "bizonyítékként". Esetleg mondhatod, hogy egy barátnőddel készülsz az év eleji nagydolgozatra, szeretnéd, hogy az eslő dolgozat jó legyen és így megalapozd a félévi átlagod egy jó jeggyel. Legyen fantáziád.

2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Mondd, hogy kopogtatócédulát gyűjtesz,meg kampányolsz a család által favorizált pártnak :)
2010. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hallod...én ugyan ebben a helyzetben vagyok, de tényleg teljesen, és még nem tudtam mit kitalálni. Amúgy nem Rékának hívnak?:D Írj privátot, én is elmondom és a tiédre is kitalálunk valamit, vagy megadom az msn-em.
2010. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én egy 18 éves fiú vagyok. Hogy tudok privátot küldeni? Küldd el akkor msn címed és beszélhetünk! :)
2010. aug. 27. 19:48
 18/21 A kérdező kommentje:
Mert nálad itt nincs link, hogy privát üzenet küldése. Egyébként Budapesti vagy? :)
2010. aug. 27. 19:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Oh jah, azt nem gondoltam, hogy fiú vagy...:D

Nem baj, írjál így is nyugodtan, az msn-em: elekmegetteeledelem@msn.com (kajakra ez, tudom hogy hülyén hangzik:D)

2010. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem pesti, de Pest megyei vagyok!
2010. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!