Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan mint a...

Hogyan lehetnék olyan mint a nővérem?

Figyelt kérdés
Ő nagyszájú, pasizós volt mindig. Nekem 20 évesen még soha sem volt barátom (tudom ez nem normális) de egyszerűen mintha taszítanám a pasikat. Pl most is tetszik valaki, próbálok vele jóban lenni: beszélgetni vele, érdeklődni utána, de mégis érzem saját magamon, hogy olyan mintha egy pajzs lenne körülöttem. Valószínűleg ezért akadnak meg az ismerkedés fázisában a dolgok. Önbizalmam nincs, nehezen nyílok meg. Hogyan változtassak?
2010. aug. 24. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul sokszor rágörcsölök ezekre a dolgokra és annál inkább nem megy. Néha úgy érzem én nem érdeklek senkit, meg is lepődök azon ha valaki közelít felém...
2010. aug. 24. 16:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj a novered lenni inkabb csak engedd szabadon a gondolataidat es a cselekedeteidet.Tedd meg amit szeretnel es ne gorcsolj,tudom nem konnyu de egyszer kell megtenni es jon mimden magatol.Legyel onmagad es kezdemenyezz,flortolj az nem ciki:)sok sikert
2010. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
öltözz fel szépen és menj el egy diszkóba vagy valami ijen helyre. ott majd 1-2 pasi rádmozdul és megjön az önbizalmad.
2010. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi vagyok. minden stimmel, csak annyi, hogy en fiu vagyok es en is erzem a pajzsot ha a lany kozelit^^ aki bejon azzal nem tudok normalisan beszelni, csak nyogve:S
2010. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem az öcsém van ilyen helyzetben. Az igyekezete ellenére érezni lehet rajta,hogy semmi önbizalma, leértékeli magát. Neki azt tanácsoltam,hogy első lépésként önmagával próbáljon megbarátkozni. Keresd az olyan helyzeteket, amikben sikerélményt szerezhetsz, ez lehet valamilyen hobbi is. Ha önmagadban nem tudsz bízni,másokban sem fogsz. Azzal nincs baj, ha egyből nem tárulkozol ki mindenkinek, mert van,aki ezeket kihasználja. Minden embernek van egyfajta kisugárzása, karmája. Valószínűleg akik felé közeledsz, "érzik" ezt a pajzsot. Próbálj meg laza lenni, és úgy gondolni az ismerkedésre, hogy "nem veszítek semmit, megpróbálom, ha nem jön össze, nem dől össze a világ".Próbálj pozitív lenni,mosolyogj sokat.:)Állj a tükör elé és hangosan mondogasd magadnak pl. hogy csinos vagyok ma;jól fog sikerülni a mai randi stb. És ne akarj olyan lenni mint a nővéred. Te te vagy, más értékekkel, más lélekkel. Önmagadért szeresd magad, és szeressenek mások.:) Sok sikert!
2010. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem leszel olyan, mint a nővéred, mivel te nem vagy a nővéred. Te magad akarj lenni, és ne más. Ehhez az első lépés, hogy elfogadod önmagad olyannak, amilyen vagy. Ne görcsölj rá dolgokra, hagyd magad sodródni az árral, élvezd az életet, mosolyogj sokat, az ilyen lányok vonzzák a pasikat. A kisugárzáson múlik minden, ha pozitív, úgy tűnik, mintha vonzanát a pozitív dolgokat, örömöt, barátokat, pasikat, ha viszont negatív - ami rád van írva, ha görcsölsz, szorongsz dolgok miatt -, akkor nemcsak a pasikat, hanem mindenki mást taszít.
2010. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kérd meg, h menjetek együtt bulizni, épülj be vmi jó társaságba. lánybarátnőid csak vannak.
2010. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad és egy kicsit nyitottabb! Ne félj a csalódástól, sajnos ez mindenkivel megesik! Ne görcsölj azon, hogy te más vagy, még nem volt barátod stb...

Koncentrálj arra, hogy jól érezd magad, ne gondolkodd agyon a dolgokat a fiúkkal, a legfontosabb az legyen, hogy élvezd velük a beszélgetéseket, az együtt töltött időt!

2010. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon zárkózott lányka voltam egészen gimi kezdetéig. Utána nem tudom, valami isteni szikra megcsapott, és kinyílt a szemem, észrevettem, ha a pasik úgy közeledtek hozzám, mint lányhoz, nemcsak mint baráthoz, elkezdtem én is érdeklődni a fiúk iránt, és ennek szép lassan hangot is adtam. Ma már eljutottam odáig, hogy egy vadidegen srácot is simán leszólítok, ha megtetszik. Így jöttem össze a mostani barátommal, fél éve :)
2010. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és 20 éves vagyok.
2010. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!