Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel viccejem meg tesóm?

Mivel viccejem meg tesóm?

Figyelt kérdés

PL: Ésmeretlen sms-es iró vagy ilyesmi!!

Mondjatok valamit

Olyanra gondoltam amitől azt hiszi szellem

köszi


2010. aug. 24. 12:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért akarom igazábol megijeszteni mert szeretném hogyha észbe kapna...

Én is ember vagyok de velem ugy beszél mint egy kutyával..

szóval a kutyával is szebben beszél!!!

Na majd irok....

Addig találok ki valami jó ötletet

2010. aug. 24. 13:18
 12/24 anonim ***** válasza:
Okés:) Írd majd meg:) Az elbújós jó ötlet:)Van egy de az baromi durva:( Meg én ennyire tahó nem vagyok:( Egy ismim szőrtelenítőt tett a tesója samponjába:( De azt ki lehet sztem szurni:(
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az én Öcsémet úgy tréfáltam meg(amiért kaptam is a nyakasokat rendesen),hogy az autós gyűjteményét,és az összes kacatját,a szekrénysorra ragasztottam,a szekrény azzal együtt lett kidobva,marha jó volt.Ő meg tett az ágyamba egérfogót,attól hetekig nem tudtam ülni.Ma már csak nevetünk rajta....:)
2010. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Harrr ***** válasza:
100%

Telefon csengőhangjának vegyél fel egy suttogó, hörgő hangot. Azt beállítod, és eldugod valahova, nem kell hogy hangos legyen, sőt, jó ha csak halkan kezdi, és lassan erősödik. Néha csörgesd meg amikor lefeküdt, de jól tedd el. Ja és a rezgetést kapcsold ki. A kijelző villogni fog, ezért egyszerű, azt letakarnod, jó helye lehet a szekrény mögött, nehezen elérhető helyen. Esetleg tehetsz a szekrénybe valami ijesztőt, hogyha gyanakszik, és kinyitja,összefoss@ magát.


Ha elbújsz az se rossz, csak lehet, ha rád nyitja az ajtót, beépít a vállfák közé :D

2010. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Bazz utolsó:D szakadok:D Ez marha nagy:d
2010. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hallod.. ird meg mi történt.. :D
2010. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elég jó ötleteket kaptál, de én a helyedben nem ijeszteném meg.

Engem egyszer poénból megijesztett a tesóm, és azóta nem alszom sötétben. 24 éves vagyok amúgy.

2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
én 1szer azt csináltam (attól nagyon betojt a tesóm :D) tudjátok vannak azok a pálcák amik sötétben világítanak.Egyszer szétszedtem 1 olyat olyan este fele amíg fürdött és rákentem az arcomra meg a kezemre nekidörgölőztem a falnak és amikor bement a szobájába csak azt látta hogy kéz és arc nyomok vannak a falon nagyon betojt xD
2010. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
bujj el a szobába és éjszaka kezd el huhuogni
2010. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ezt majd minde este probálom ki!! De lehet még délután és akkor még ma le tudom irni!!


De nem tudom melyiket válasszam a csengőhangos a legjobb

2010. aug. 24. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!