Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges, vagy túlgondolom?

Beteges, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
22 éves srác, a szüleivel él még, mindenkinek megvan a saját szobája. Reggel elmegy munkába, este ér haza, ez idő alatt az apja az ő agyában fekszik egész nap, mert "az a kényelmes és jobban látja a tévét onnan", annak ellenére, hogy a fia megkerte, ne tegye ezt. Normális ez? Az apa nem dolgozik.

2021. máj. 18. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
semmi beteges nincs benne. Az is beteges, mikor a gyerek a szülő ágyából nézi a tévét? Apád lusta, ez tény, de nem gondolom, hogy beteges, ha ott döglik, ahol kényelmes,
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
#6: de miből él?????
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Az anyja és a 22 éves gyerek eltartják a mihaszna apjukat?

Hát lépjen le a srác, ne az apját patronálja.

2021. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem normális ez. A 12 éves lányom ágyában minap ledőltem, hogy a cica mit szól hozzá, hogy nem a lányom fekszik ott. :D A lányom nevetett, a macska azt hitte meghaltam, jött szaglászni h mi történt. :D Én meg borzasztó furán éreztem magam, mert NEM az én ágyam. Szerintem normális embereknek ez alap, hogy más ágyába nem tehénkedünk.

Én se feküdtem a szüleim ágyába felnőttként, ők sem az enyémbe. Mondjuk ha be van ágyazva, úgy kevésbé érdekelne, ha néha valaki ledől, mert mondjuk máshol épp nem tud, és napközben pihenne egyet valahol. De apád vegyen magának kényelmesebbet. Vagy vegyél magadnak egy másik ágyat, a Tiédet pedig add neki, a TV-t pedig tegye máshova.

Tegyétek rendbe apádat, ne csak lóbálja a lábát más meg dolgozik. El kell küldeni dolgozni, vagy otthon beosztani munkára, hogy hasznosan töltse az időt. Ilyen életképtelen embert, atya ég. Jó, hogy nem rá ütöttél. :)

2021. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonymousreview60 ***** válasza:
66%
A kérdező lépjen le otthonról. Nem köteles az anyjának a spermadonor eltartásában segédkezni. Ha majd magára marad, akkor az anyja is átgondolja a helyzetet majd.
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kovpet ***** válasza:
100%

Magyarul az eltartott léhűtő, aki nem is a saját lakásában él, belefekszik az eltartója ágyába, annak kifejezett kérése ellenére?

Lehet, kicsit erélyesebben kellene "kérni"?

2021. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé normális, hogy valaki fekve nézi a TV-t.
2021. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!