Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? elegem van a...

Segítene valaki? elegem van a szüleimből. (lennt bővebben)

Figyelt kérdés
anyám minden apróságért veszekszik velem (pl mert épp rossz helyen állok, vagy mivel bele tudok feledkezni a dolgaimba, azért mert nem hallom meg rögtön amit mondd) apám meg időnként részegre issza magát, és akkor nagyon leéget és abban a kényszerképzetben él, hogy nálunk nincs rend (pedig egy átlagos tinihez képest rendes vagyok) időnként már úgy érzem, menekülnöm kell otthonról... lécci, segítsetek. 14/l
2010. aug. 23. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kolesz tényleg jó ötlet, ha még el nem késtél vele.

Legalábbis idén.. Mert ha most nem sikerült, akkor járj egy évet a helyi suliban, és utána menj koleszba, még ha újra is kell járnod az elsőt, megéri. Főleg amikor végzel, csak hasznodra válik a +1 év!! És így hamarabb elkerülsz otthonról.

Sok sikert!

2010. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22:35,22:40 szakadok.xd
2010. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22:49 ♥♥♥♥♥

én ugyan ezt csináltam.:)

bejött.

nkd is ezt ajánlom kérdező:)

2010. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!