Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? elegem van a...

Segítene valaki? elegem van a szüleimből. (lennt bővebben)

Figyelt kérdés
anyám minden apróságért veszekszik velem (pl mert épp rossz helyen állok, vagy mivel bele tudok feledkezni a dolgaimba, azért mert nem hallom meg rögtön amit mondd) apám meg időnként részegre issza magát, és akkor nagyon leéget és abban a kényszerképzetben él, hogy nálunk nincs rend (pedig egy átlagos tinihez képest rendes vagyok) időnként már úgy érzem, menekülnöm kell otthonról... lécci, segítsetek. 14/l
2010. aug. 23. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
ha szeretnél inkább intézetbe menni vagy esetleg nagymamához,menj be a gyámügyre és jelentsd fel öket.
2010. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szegénykém :(( Én is így éltem, mint Te, aztánt 18 éves koromban leléptem otthonról, és új életet kezdtem. Érdekes, utána rögtön "normálisak" lettek otthon. Valahogy bírd ki. Én mindig a legjobb barátnőmnek sírtam el a bánatom, ő meg nekem, mert náluk is kb. ugyanez volt :(. (De ez már nagyon rég volt).
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Belehalsz nyílván valóan ha ott lennél még velük 4-5évet mi? Megnéznék 1 égetést:D biztos jófej az öreg.
2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
szólj egy bérgyilkosnak ő elintézni neked.
2010. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi nálunk is ez van de 17 vagyokxD annyiból jobb h faterom külf. dolgozik vele jól kijövök anyám az:S


olvasgatja mit msnezek, mindenért lebasz.. egyszer nagyon összevesztem vele azóta kussol:D


17f

2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Istenem,de bunkók vagytok(utolsó kettő)

Elég nagy baj,hogy ha részeg az apja,nem gondolod?

Ne foglalkozz velük,próbálj rendes lenni,hogy aztán tényleg semmibe ne köthessenek bele okkal.

Ha szerencséd van,elmehetsz koleszba,ha akarsz. persze ha kijártad a nyolcadikat.

Remélem minden megoldódik!

Fel a fejjel!

2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem 22:49-esre gondoltam,utolsó vagyok!
2010. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Beszélj szüleiddel (normál hangod) ha úgy nem hat semmit... Akkor akadj ki üvölts stb.. Én ezt tettem, végeredmény: Rend!!


17/f

2010. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen vlt azátn mikor anyu rájött hogy hiába mondja nekem a magáét és nem érdekel a saját életemet én irányitom ő meg ordibáljon azzal akivel baja van ne velem akkor leállt de én is várom már hogy elmehessek itthonrol és el is fogok amint lesz munkám


18L

2010. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos egyelőre visszavihetnek, ha elköltözöl, de ha 18 évesen elmész otthonról, meg fognak változni, mert nem vehetik többé természetesnek a társaságod. De addig is tudd, hogy létezik olyan krízisközpont, ahová 14-18 éves fiatalok mehetnek, segítenek nekik, menedéket nyújtanak, nem adnak ki a szüleidnek, de nem otthon, tehát úgy is dönthetsz, hogy elmész.
2010. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!