Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják mindig? Csúfolód...

Miért mondják mindig? Csúfolódni akarnak? Vagy túl sokat gondolok bele?

Figyelt kérdés
Szóval jövőhét szerdán megyek vissza iskolába, azt tudni kell hogy nem vágyok vissza, főleg a reggeli kelést. Faterom és sógornőm mindig azzal csúfolódik/hülyéskedik hogy vesznek ki szabit vagy faterom levideózza ahogy felkelek, elindulok és nevetnek. De engem nagyon idegesít. Szerintetek direkt rosszindulatból mondják gyakran? Tesóm is szokta, de csak nagyon ritkán.
2021. máj. 16. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne szívj mellre minden ostoba tréfát....
2021. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De állandóan ezt kell mondani, s ezen kell röhögni. Úgy vagyok vele, hogy nekem szar érzés lesz visszamenni és ezen röhögnek.
2021. máj. 16. 13:57
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha rá se bagózol, és nem látják rajtad, hogy ez téged bosszant, akkor nem fogják csinálni...


Engedd el a füled mellett... mintha a falnak beszélnének...

Ignore ON!

2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pluszban azért is zavar, mert a sógornőm nem valaszol normalisan, ha kérdezek tőle valamit normalisan.

Faterom meg állandóan bszogat mindenért, vele meg kedves.

Jobban dicsérgeti, mint engem.

Múltkor hasítottam kb. 2 adag fát, arra azt mondta h köszönöm sokat segítettél. Ő meg a kertben segített, felrakta az álmennyezetet és el volt töle ájulva, hogy mennyit dolgozott szegény lány stb. :/

2021. máj. 16. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan, egy óvodás is felfogná, hogy nem kell ezekre reagálni....
2021. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg extra sokat nyavajogtál, hogy suliba kell menni, reggelente meg műsort csinálsz a kelésből. És ezt figurázzák ki. Próbálj meg kevésbé látványosan szenvedni, akkor nem fognak kiröhögni.
2021. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Sógorod van, de még iskolás vagy?
2021. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 nem nyavajogtam, csak utálok nagyon korán kelni meg nem csinálok műsort
2021. máj. 16. 14:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Tesóm barátnője
2021. máj. 16. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 Akkor honnan tudják, hogy mekkora bajod van azzal, hogy majd megint fel kell kelni?

Egyébként jól mondják a többiek, próbáld nem felvenni a hülye viccüket.

2021. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!