Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer mindenkit megunnak?Gon...

Egyszer mindenkit megunnak?Gondolok itt párkapcsolatra,házasságra .Mindenki erre a sorsra jut?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a férjem megunt.Sajnos.Nagyon fáj ez nekem, nehéz feldolgozni.Ő mondja, hogy nem.De az érzésem nem csal.
2021. máj. 10. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Régebben még elég volt egy olaszországi nyaralás, mára már Dubai és Bali a minimum. Régen elég volt egy lakás vagy egy kis családi ház, lízingelt autó, mára rózsadombi villa kell és luxusterepjáró.


Jaja, a lúzerek ezzel szoktak jönni magyarázatként, miért nem kellenek senkinek. Csakhogy ez nem igaz, ha az lenne, kb élnek 100 pár az országban, mindenki más egyedülálló lenne.

2021. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

En amennyiszer rauntam már a ferjemre...és ő is rám.

De ez így van rendjén, kell lent is lenni ahhoz, hogy utána fel tudjatok emelkedni.

De ehhez szükség van sok szeretetre és tiszteletre a másik iránt, hogy mindig akarjátok a jobbat kihozni és hűségesek maradjatok.

A szex sem olyan, mint az elején, de őszintén? Annyi mindent kaptunk ettől a kapcsolattol, hogy ez nem is számít igazán.

2021. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
meg kell újulni, nem pedig belekényelmesedni a kapcsolatba és akkor nem unnak rá az emberre.
2021. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt csak a szexel kapcsolatban tudom elképzelni. Nekem személy szerint viszont alacsony a libidóm, magát az embert meg nem unom meg.


Pl. azokat az embereket az életemben, akikkel nem szexelek, nem untam meg.

2021. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi! Ne rugózz ezen!

Mindenkit szexterén előbb-utóbb megun valaki. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem szexelnek, vagy az nem okoz örömöt, csak eléggé rutinná válik.

Viszont ha van köztetek emberi megbecsülés, szeretet, szövetség, azonosak a céljaitok, akkor leélhetitek egymás mellett az életeteket és még boldogok is lehettek.

2021. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
9-esnek sajnos valahol igaza van, mert egyre több felől hallom, hogy már nem éppen jó kinézetű nők is benyögik Pesten, hogy ha nincs 100 nm2-es lakásod, saját, hitel nélkül, akkor taka. Tehát nem csak az a kaliber, aki simán talál akkora marhát, aki eltartja, hanem egy átlagos csaj is akár. De, ez nem igaz mindenkire.
2021. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Üdv a valo világban

2021. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ébresztő Csipkerózsika
2021. máj. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!