Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer mindenkit megunnak?Gon...

Egyszer mindenkit megunnak?Gondolok itt párkapcsolatra,házasságra .Mindenki erre a sorsra jut?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a férjem megunt.Sajnos.Nagyon fáj ez nekem, nehéz feldolgozni.Ő mondja, hogy nem.De az érzésem nem csal.
2021. máj. 10. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jobban járt volna ha azt mondja, hogy igen, akkor megnyugodtál volna...
2021. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Én ezért sem hiszek a sírig tartó házasságban, szerelemben. Sajnos nem ilyen időket élünk már, és a legszebb nőket is megunja valaki. Túl sok inger vesz minket körül, sok a pasi, a nő, ha megunom a barátomat, lecserélem (ezek csak feltételezések), valamint ha problémák adódnak akkor is, jöhet a következő. Én nem érzem magam biztonságban egy párkapcsolatban pont emiatt. Nem is akarok, maximum alkalmikat.
2021. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Miből gondolod?

Mik a jelei?

Ha Ő azt mondja nem így van, akkor miből érzed?



Azért kérdezem, mert nekem is van egy ilyen érzésem, hiába mondja az ellenkezőjét, a megérzésemnek hiszek.


Mióta vagytok házasok?

2021. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Igen, egyszer mindenkit, persze leginkább szexuálisan. De a szeretet mindig ott marad. A szeretet az, ami házasságokat évtizedeken keresztül összetart. Hogy legjobb barátok vagytok, egymás támaszai a bajban, és persze ott a tisztesség is egymás felé. Attól, mert ellaposodik a házasság, még feléledhet újra. Lehet, hogy lesznek évek, mikor csak lesztek egymás mellett. Aztán jönnek évek, mikor megint olyan lesz, mintha most jöttetek volna össze.

Persze nem ismerem a férjed. Lehet, hogy ő épp tényleg kiszeretett belőled. Ezt csak egymással tudjátok megbeszélni.

2021. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Azt mondja egy kedves ismerősöm, hogy "A kifogott halat nem kell etetni."

Tök igaz, tapasztaltam. És nem is tűrtem tovább a ridegtartást.

2021. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Sokszor "ráuntam" már a páromra, de mindig újra "beleszerettem". Azt akarom ezzel mondani, vannak hullámvölgyek, és hullámhegyek minden kapcsolatban. Egy örökké tartó kapcsolat titka, ha képes vagy mindig újra "beleszeretni" a másikba. Vannak akik összetartoznak, vannak akiknél ez amit fentebb leírtam viszont sajnos nem működik.
2021. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy megunja vagy megszokja a kapcsolatot ket kulonbozo dolog. En pl. nem keresem az izgalmakat, szeretnek egy egyszeru szeretet teljes kapcsolatot. Az az erzesem hogy amikor ilyeneket mond egy no akkor valojaban o unja a ferfit. Csak ezt nem hajlando beismerni. Ha laposnak erzed a kapcsolatotokat akkor mond ezt neki, biztos hajlando lesz megeroltetni magat. Lehet hogy neki igy pont megfelel a helyzet es nem veszi eszre hogy te tobbre vagysz. Legalabbis nalam igy volt.
2021. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Túl sok inger vesz minket körül, sok a pasi, a nő, ha megunom a barátomat, lecserélem


mindez döntés kérdése. Bármikor dönthetsz úgy, hogy hűséges leszel.

2021. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
76%

Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz, a mai Tinder szerű világban az emberek már úgy váltogatják a "szerelmeiket", ahogy az az alkalmazásban való húzogatással zajlik, és mindig van másik, mert az internet és az ehhez kapcsolódó dolgok, alkalmazások, honlapok miatt óriásira nőtt a lehetősége annak, hogy feldolgozhatatlan mennyiségű új emberrel találkozzunk (vagy legalábbis, hogy erre a lehetőséget megteremtsük interneten). Az elviselhetőség ingerküszöbe is gyakorlatilag soha nem látott mélységekben van, vagyis ha valaki már egy kicsit is hibázik, vagy nemtetszést vált ki a másikból, akkor a másik azonnal kiábrándul és keres másikat, egy jobbat (már ha ténylegesen jobb az új), mert mindig mindenki a legjobbra törekszik, azt hajhássza, a tökéletest, mert mindenki a legjobbat érdemli, ugye.

Magam is ezt tapasztalom, ha az elmúlt 10 évemre visszatekintek. Az első években hosszú és komoly párkapcsolataim voltak (szám szerint 2 db), majd egyre rövidebb és komolytalanabb kapcsolatok következtek, majd a számuk is csökkent, miután megcsömörlöttem attól, amerre a világ halad, és ahogy a dolgok zajlanak, és nem kértem belőle, végül mára eljutottam odáig, hogy nem tudom már elképzelni, hogy valaha is lesz még párkapcsolatom, az alkalmikat, esetleg fizetőseket leszámítva. Nem is tudnék az óriásira nőt igényeknek megfelelni. Régebben még elég volt egy olaszországi nyaralás, mára már Dubai és Bali a minimum. Régen elég volt egy lakás vagy egy kis családi ház, lízingelt autó, mára rózsadombi villa kell és luxusterepjáró. Én ezekkel az igényekkel nem tudok versenyre kelni, és nem is akarok olyan kapcsolatot, ahol kizárólag ezen szempontok alapján vagyok kiválasztva, a belső értékeim, a személyiségem, stb. pedig senkit sem érdekel. :/

2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
93%
9-es vagyok. Jesszus, közben lett pár komment. :D Szóval a 2-eshez csatlakozom..
2021. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!