Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a rokonaim...

Miért csinálják ezt a rokonaim és közeli családtagjaim?

Figyelt kérdés

22L vagyok.

4 hónapja váltak el a szüleim és rokonaim hazudgálnak, kitalálnak ostoba sztorikat hogy hogyan zajlott nálunk/náluk ez az egész. Sőt engem és a hugomat is próbálnak a szüleink ellen uszítani. Anyósom is kreálja a sztorikat, beleüti az orrát.

Már rá szóltam mindenkire hogy fejezzék be, de csak azért is csinálják a feszültséget.

A szüleim békében váltak el, de hazugságok miatt állandó a feszültség.

Szerintettek miért csinálják?


2021. máj. 6. 22:56
 1/7 Tepfal ***** válasza:
99%
Mert van végre valami, amin csámcsogni lehet, meg kelteni a feszültséget. Hiányzik a dráma az életükből. Továbbra se vegyél részt ezekben az értelmetlen játszmákban.
2021. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van az elsőnek.

Nekem is most váltak a szüleim, és ugyanez ment. Nem szabad belemenned a játszmáikba és akkor vége lesz.

2021. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
én is kiteregetnék mindent a rokonokról ami nekik kellemetlen, egyszer csak befogják...
2021. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor konkrétan ne foglalkozzunk velük? Akkor abba hagyják?

2021. máj. 7. 00:33
 5/7 Tepfal ***** válasza:
98%
Te ismered őket jobban, én a következőket tenném. Ha csak apró megjegyzéseket tesznek, azokat figyelmen kívül hagynám. Ha ez folyamatos, illetve engem be akarnak vonni ebbe (pl. kérdezgetik a véleményem, vagy elvárják, hogy odafigyeljek az okoskodásukra), akkor megmondanám, hogy "Ne haragudj, de a szüleimről van szó, ez az ő dolguk, én nem szeretnék erről beszélni, kérlek ne velem beszéld meg ezeket". Ha ezt nem képes valaki megérteni, akkor egyszerűen elmennék onnan, ha rákezdi.
2021. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd rájuk, előbb-utóbb lesz megint valami más csámcsogni való és nem ez lesz a téma.
2021. máj. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakérdeznék: Mi közöd van hozzá? Miért veszed a bátorságot magadnak, hogy akár a hugomat, akár engem uszits a szüleink ellen?


(tényleg, mi közük van hozzá, hogy más mit csinál?)

2021. máj. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!