Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben?

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Apukám 1 éve börtönben van (nem bántott senkit). Teljesen összeomlottam mostanra. Van egy barátom már 2 éve, ő kikészít már teljesen..nagyon szeretem, de kiborít.

Ma már olyan idegállapotba kerültem, hogy szét karmoltam a lábamat, 1-1 helyen vérzik. És rácsaptam 3x a combomra (1órája) és még piros. Szeretet hiányom van, úgy érzem senki se ért meg. Van valaki aki hasonló helyzeten túl van?? Nem tudom mire vagyok pontosan kíváncsi, mit akarok hallani... de jól esett leírni. :)


2010. aug. 23. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
" szét karmoltam a lábamat" Ha ideges vagyok mindig ezt csinálom!! De azért mert van egy cicám és most éreztem át hogy mi az hogy "Agodalom"
2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok hasonló helyzetben, de itt te vagy a buta.


Miért nem szakítasz a barátoddal, ha megőrjít téged? Miért nem igyekszel felfogni apukád helyzetét úgy, hogyha nem is tehetsz semmit, legalább tudod, hogy ártatlan?

Nem, te ütögeted magad, ahelyett, hogy változtatnál magadon. Pedig ki lehetne lépni a helyzetből, de úgy látom, nem akarsz.

2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is néha kiborító a helyzetem, bár nem ilyen típusúak a gondjaim, szedjél be egy kis magnéziumot, az valamelyest segít egy kicsit ellazulni.....olyan rossz hallani h bántod magad, fiatal vagy és nem kéne így nekikeseredni.....csináld azt amit szeretsz, egyél csokit, nézz meg egy gagyi szappanoperát v dvd-t! kicsit lazíts!
2010. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy háziállatot :) pl egy kutya jó választás, mert az mindig veled van, és szeret téged, akármit csinálsz is.

Persze le kell vinni sétálni, meg enni kell adni neki, tehát nem túl kényelmes. Foglalkozni kell vele, meg úgyse hagy téged békén, nem hagyja, hogy depressziózzál :)


A pasidat meg hagyd a fenébe, menj bulizni, szedj fel valaki mást.

2010. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet már csak úgy hagyni a fenébe a pasim 2 év nagy szerelem után. Nem tudom miért nem ért meg kicsit jobban? Neki a nagy baja az, ha nincs otthon kóla... ebbe nőtt fel, én meg nem. És nem értem miért nem képes kicsit belegondolni, hogy mibe is vagyok.

Kutyám nem lehet. Régóta szeretnék, de anyáék nem engedik. :(

1. válaszoló! nem értem mit akartál írni...

2010. aug. 23. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

voltam én is hasonló helyzetben (vagyok is talán)...sokszor mikor már nagyon mérges és dühös voltam, plusz kb azt érezhettem mint te magamban tettem kárt..nem durvákat...de kb nem is éreztem hogy fáj de valami kellett h lecsillapodjak...pl müanyag késsel szétvágtam a kezem..nem igazán vérzett sőt talán egyáltalán nem de a karcolások meglátszottak...meg téptem a hajam mint egy igazi örült...

aztán nem tudom mi történt...kezdtem belefáradni abba, hogy mások miatt vagyok szomoru...egyre inkább ugy érzem hogy nem érdekelnek..ha nem fogják fel hogy mit csinálnak és nem látják be a hibájukat lesz*rom...

nem vagyok tökéletes...nagyon sok hibám van...(pl. h túlreagálom a dolgokat) de belátom őket és igyekszem javitani rajtuk...

rájöttem: a lelki békénk rajtunk múlik...egyszer belefáradsz talán te is és nem fog ennyit érni senki és semmi, hogy csapkodd magad meg karmolgasd a lábad (én is a lábamat karmolgattam..sőt azt hiszem múlt héten megint megtörtént...de ez egyre ritkább...)

22L

2010. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Neki a nagy baja az, ha nincs otthon kóla... ebbe nőtt fel, én meg nem."


Öööö....nna, ezt inkább nem kommentálom. Aki ennyit nem tud alkalmazkodni a másikhoz, az költözzön ki a sivatagba. Kicsit magadba nézhetnél...

2010. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22/L!

Én is tépkedem a hajam... neked is el van zárva egyik szeretted?? És ettől borultál ki? Hogy tetted magad túl rajta (mégha, nem is ez miatt... de a Gond miatt)?

Érzem, h kezd elhatalmasodni bennem ez a "csak úgy nyugszok meg, ha fáj" érzés. És kezdem magam őrültnek érezni. :S Nagyon rossz.

És én is, bolhából csinálok elefántot, meg borzasztóan érzékeny vagyok. :( Nagyon nagyon nehéz...

2010. aug. 23. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust... segít.
2010. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem nekem nincs szerencsére senki elzárva...egyszerűen azt éreztem és érzem a mai napig, hogy nem értenek meg és nem fogadnak el, csak mert nem mindig gondolkodom úgy ahogy ők...nem tudom megmagyarázni hogy miért vannak ezek...még nem sikerült teljesen túltennem magam a dolgokon, de igyekszem...sokszor már attól féltem, hogy teljesen megörülök és komoly kárt teszek magamban...pedig nem akarom...nem akarok én rosszat...csak egyszerüen van ez az érzés és megmagyarázni se tudom, és nagyon ellene se tudok tenni...egyszerüen úgy kezd elmúlni, hogy nem érdekel...szó szerint belefáradtam, hogy mások miatt aggódjak...csak hát még mindig fáj az, hogy nem fogadnak el és hogy én hiába teszek a dolgok javulásáért a többi ember annyira makacs és annyira nem látja át a dolgokat, hogy képtelenség...a lényeg, hogy nekik igazuk legyen és ezt érvényesítsék...az már nem számít ha kész tények elé állítom őket...egyelőre nincs rá konkrét megoldásom...csupán mondom...belefáradtam...nem akarom magam tönkretenni mások érzéketlensége és meg nem értése miatt...majd rájönnek egyszer úgyis a dolgokra....:(

22L

2010. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!