Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség a nő javára?...

Korkülönbség a nő javára? Működhet?

Figyelt kérdés
27 éves egyedül álló anyuka vagyok. Nem tudom, hogy merjem-e fogadni egy nálam fiatalabb fiú közeledését. Van a környezetetekben pozitív példa ilyesmire?
2010. aug. 23. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok együtt a fiatalabb barátommal, és nem bántam meg még egy pillanatra sem. Normálisabb mint az összes eddigi pasim együttvéve.


Szóval ha tetszik a srác, akkor hajrá!

2010. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köztünk is 4év van, ő 21 én 25, igaz még csak az elején vagyunk, de tudod a kor nem számít és egyébként is mindenki annyi amennyinek érzi magát. Ráadásul ismeritek egymást, így gondolom tudja h idősebb vagy és azt is,h ott a pici, szal sok boldogságot:)
2010. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztatást, nagyon kedvesek vagytok. :) Remélem révbe érek majd egyszer valaki oldalán
2010. aug. 23. 12:53
 14/14 anonim ***** válasza:

Na szia:)

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt. Én 26, ő 21 és fél. Ő a mindenem, az életem. Miért ne működhetne? Amúgy senki meg nem mondaná, hogy én vagyok az idősebb, sőt!

Szóval ez ne legyen akadály!!!

2010. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!