Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség a nő javára?...

Korkülönbség a nő javára? Működhet?

Figyelt kérdés
27 éves egyedül álló anyuka vagyok. Nem tudom, hogy merjem-e fogadni egy nálam fiatalabb fiú közeledését. Van a környezetetekben pozitív példa ilyesmire?
2010. aug. 23. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyermeked?? Mert akkor ha nagy akkor ne
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egy éves múlt nemrég.

A srácot ismerem évek óta, de eszembe sem jutott, hogy egyszer majd nőként tekint rám.

2010. aug. 23. 12:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés mekkora a gyerek? (Hogy lenne már olyan nagy egy fiatal nő gyereke, amúgyis!) Mennyivel fiatalabb a fiú? inkább ez a kérdés?
2010. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
4 évvel. Nyilván tudja, hogy rám azért más életre számíthat, mint egy gyermektelen nővel. Még ha csak egy pár hónapos kapcsolatról lenne is szó. Félek újból megégetni magam.
2010. aug. 23. 12:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy nagy korkülönbség, semmi kivetnivalót nem látok benne, már csak azért sem mert pont ennyi van köztem és a férjem között. 21. éve vagyunk házasok, van egy 20 éves és egy 15 éves gyermekünk. Ő 17 volt mikor összejöttünk, én 21, 18 elmúlt, mikor elvett. Ennyi!!
2010. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A férjem 29 én 35. Van két gyerekünk. Tehát működhet egy kapcsolat akkor is ha a nő idősebb 5,5 évvel.

Nem ez a kérdés hanem,hogy téged ez zavar-e?


Egy kapcsoltat nem a kor különbségtől működik vagy nem működik.

2010. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
27 éves 7-8 éves gyermeke is lehetne!! Azért kérdeztem!!
2010. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy komoly fiúról van szó, aki ismeri és elfogadja egy kisgyermek életfeltételeit, vállalja a gyermekneveléssel járó gondokat, miért ne? Nem olyan sok az a négy év. De akkor minden tekintetben komoly férfi legyen, ne csak az ágybani vitézkedésre számítson.
2010. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavar-na, ha idősebbek lennénk. De nem tudom, hogy az ő életkorában nem leszek-e neki kicsit sok. A gyerekemmel, meg a családias életmódommal :) Csak ettől félek, a személyével amúgy nincs bajom, nem érzem gyerekesnek.
2010. aug. 23. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld meg, mit veszítesz? Ha működik jól jártál! Egyébként 7-8 éves gyerek még simán formálható, (egy ilyen piciről, meg ne is beszéljünk! neelheti sajátjaként)egy kamasszal már nagyobb gondok lehetnek, de ez sem törvényszerű. Vannak még jó fej gyerekek!

Amúgy a fiúnak ha kellesz tudja, hogy anyuka vagy, ő döntése, nyilván nem zavarja, ha szeret téged!

2010. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!