Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Javaslat?!

Mit tegyek? Javaslat?!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok szerintem ez már teljesen felnőttkor. Anyummal élek együtt! Apumék elváltak 6 éve. És most apuval ki békultem! Azonban a szomszédunk anyu anyjának vagyis a nagymám nővérének a lànya! Aki anyuval első unoka testver! És mondta nekem anyum unoka testvere hogy minek jarok apuhoz meg hogy gondoltam hogy ki békülok apuval, majd azt mondta hogy megveret engem hogy én ilyet csinálok, meg hogy állandóan házibulizok ő megtiltja majd megveret engem a férjével.... mit csináljak?
2021. máj. 5. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Ne köss mindent az orrukra. Ha a férje meg akarna verni, nyugodtan hívd rá a rendőrséget.
2021. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki hogy másszon ki az eletedből eltudod dönteni kivel állsz szóba es kivel nem. Ezek utan pl vele nem. Es ott hagyod.


Ha megver a férje úgyis nekik lesz sz@r a feljelentés meg tavolság tartási vegzés. Nem lesz semmi csak fenyegetőzik

2021. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thispain ***** válasza:
100%
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2021. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az életedhez. Ne tegyél semmit, az ilyeneket a legérdemesebb figyelmen kívül hagyni, nem kell szítani a feszültséget. Ha meg valaha beváltja, amit mondott, akkor a férje a börtönben fog megrohadni, vele együtt bűnrészességért.
2021. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!