Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Ki a gyáva, és ki a bátor?

SOS! Ki a gyáva, és ki a bátor?

Figyelt kérdés

Szeretem az Életet, de egész életemben a magánnyal küzdők, gyógyszerekkel is, ami csak abban segít, hogy aludjak. van egy udvar, amit én csinálok. Most a testvérék mennek látogatóba, és ők fognak ott füvet nyírni, ahol minden én az én munkám. Albérletbe jöttem, hogy a depressziómmal ne bántsak másokat, de az udvar feladat volt. Dolgozok és sírok, amitől gyulladásban van a szemem, nem érdekel semmi. 20 éve. Pénz nélkül mert a fizetésem 33%-át halálomig elviszik kezesség miatt. Én gyáva vagyok, mert szerintem az gyáva, aki nem tudja abbahagyni, ami nem megy.

minden fejben dől el, de az én fejem beteg. Nincs kiért, nincs miért felébredni. Dolgozni járok hogy egyek, és legyen hol aludni. Értelmetlen, a fejem rossz, mert önmagamat nem tudom felemelni. Nem tudtak segíteni, csak a gyógyszerek, ami függővé tett. 20 év lenne hátra, az nagyon kevés, de a bánathoz sok-


2021. ápr. 24. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki saját maga sorsának kovácsa.
2021. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom Kérdező. Ez borzalmas dolog. Pszichiáterhez vagy terapeutához nem mentél el eddig? Lehet, hogy tudna segíteni egy kicsit.
2021. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mennyi lenne hátra?
2021. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Bátor az aki nem adja fel. Keress mondjuk valami alternatív megoldást. Manapság nagyon sok lelki blokk oldó technika létezik amitől megváltozik az életed. Saját tapasztalat. A nulláról vagyis inkább a minuszok minuszáról indulva. Kigyógyultam a kábítószer függőségből,(bár azt mondják aki egyszer függővé vált egy életre az marad.) letettem a cigarettát, meggyógyultam a depresszióból , lettek barátaim, új munkám, külön lakhatásom.
2021. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jelenléteteket! Kedves utolsó válaszoló, Te pedig büszke lehetsz magadra, így tovább! Jó volt olvasni!

Honnan tudom, mennyi van hátra?! Nem tudom én sem, de itt többnyire fiatalok lehetnek. Én bőven túl a felén. Sajnos a depresszió is csak elnyomható, de nem gyógyitható, 1etlen gyógyszere az önbecsülés, a szeretet/szeretés. És bárki bármit mond, az anyagi/lelki biztonság. Néha sikerül, nálam depresszió genetikailag is kódolt lehet. Életkori válság, a páratlanság, a nincs szükség rám érzése. Felnőtt gyerekkeimtől nem várható nagyobb törődés, nekik is nehéz,a saját élet.Testver is elzárkózik a sikeretelenebbtől, ill.van saját életük.

Gyógyszerfüggő vagyok, hónapokra sikerult az előírás szerint szedni.Krizishelyzetben viszont újra kaotikusan szedem. Tudom, megérdemlem sorsom, mert vesztes vagyok, akinek nincs kellő akarata, ereje, célja, hogy segitse önmagát.

Igy jott a kérdésem. Az egyik valaszt tovabra is cáfolom.

Nem gyáva aki feladja, hisz esély, remény kizárólag addig van, amig élunk! Ezt elengedni, felülírni a legerősebbet,az Életösztönt,.ez vagy téboly, vagy a bánat legnagyobb visszafordíthatatlan és értelmetlen bátorsága, hisz mindenki elmegy egyszer

2021. ápr. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!