Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotoknak...

Titeket zavar ha a párotoknak erősen összetartó családja van?

Figyelt kérdés
Engem csak néha idegesít, mert nekem nem ilyen a családom. Évente egyszer találkozunk vagy még akkor se, és ez miatt gondolom néha nem bírom őket elviselni. Mindent megosztanak egymással, megbeszélik a dolgokat. Minden vasárnap ott kell ebédelnünk, azon felül is van hogy találkozunk. Most például együtt mennek oltásra... Bármi történik velük rohannak elmesélni a párom ugyanez.
2021. ápr. 21. 16:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Néha kicsit besokallok tőlük. Közös vásárlások, nyaralások stb....
2021. ápr. 21. 16:54
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Azért idegesít, mert nem érted. Mármint legalábbis engem az szokott idegesíteni, amit nem értek.


A párom családja is ilyen, korábban zavart. Most már csak akkor zavar, amikor anyósomék helikoptereznek felettünk.

2021. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Bántanak téged, ármánykodnak ellened, kirekesztenek?
2021. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Utasítgatnak, ők döntenek a dolgaitokról, engedelmeskedni kell nekik?
2021. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálatos hogy vannak akiknek a normális jelenti az abnormálist.

Minden családnak ilyennek kéne lennie, a család a társadalom legkisebb egysége, ideális esetben az ember védőhálója.

Én inkább örülnék neki hogy a párom ilyen jó, működőképes családban nőtt fel, nem valami mellőzött, bántalmazott, lelkileg megnyomorított ember mint sokan mások.

2021. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is szeretnék ilyen családot. Nagyon jó lehet, ahol ilyen védőháló van az ember alatt.
2021. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nem normális :) csak annyit hogy néha lehetne levegősebb a helyzet. És hogy nem ehhez vagyok szokva. Nem utasítgatnak, de azért szeretik befolyásolni a döntéseink, ezért ha nagy dologról van szó nem szoktunk előre szólni. Ami tulajdonképp inkább zavar hogy ilyen szinten kapaszkodnak a páromba...
2021. ápr. 21. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Miért zavarna? Örülnék, ha így lenne, de sajnos az én párom családja nem ilyen.
2021. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Az én csaladom ilyen ,a páromé nem őt ez nagyon zavarja ,mert neki az a normális ha a család marja egymást ,ha nem összetartó mert ebben nőt fel. Én abban nőttem fel ,hogy családi ebédek ,ünnepek együtt töltése nekem ez volt a normális. De mivel a párommal nem akarok vitatkozni így inkább nyelek egyet és ha nagy lenne a tömeg anyuéknál akkor nem megyünk,mert ő feszengene és nem érezne jól magát.
2021. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Jó dolog az összetartás, de van egy határ.

A bajban mindig lehessen egymásra szamítani, de a mindig mindent megbeszélés, a közös shoppingolás, nyaralás, pláne a közös oltás már sok nekem.

2021. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!