Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Szerinte...

Miért ilyen az anyám? Szerintetek nem fura? Sosem szokott ilyen lenni.

Figyelt kérdés

anyámék csütörtökön leléptek kettesben nyaralni Szegedre.

Naponta 1x felhív, hogy meséljen, meg hogy tudjunk egymásról stb.

De komolyan mondom olyan rossz vele beszélni... mert kérdezek valamit nem is válaszol, mondja tovább a sztoriját. Nem is kérdezi, hogy mivan velem. Felőlem nem is érdeklődik, pedig szokott...

Csak mondja-mondja a semmit.

Amikor kérdezek valamit tőle akkor kb 2perc mulva válaszol rá... A szavamba vág, nem hallgat végig.

Komolyan már várom, hogy letegyem.

Én nemtudom mivan vele,miért ilyen. Olyan rosszul esik.

És mondom neki, "Olyan fura vagy" Erre ő:"Csak bevagyok lassulva" és mondja tovább a hülyeségeit...

Nem is kérdezte, hogy hogy vagyok mizu velem. :S Nem értem.


2010. aug. 21. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most nyaral és nem mások gondjaival akar foglalkozni. Ha ő 48, valószínű felnőtt vagy. Tehát nincs baj azzal, hogy pár napig nem veled foglalkozik. Mivel most ő kikapcsolódni akar. Valószínűleg el van varázsolva most. Nem bántani akarlak, csak most kicsit csak magával akar foglalkozni, szerintem csak ennyiről van szó. Az én anyámnak is vannak ilyen időszakai, ha épp azon van a sor, hogy kikapcsolódni akar. De aztán hazajön, és megint érdeklődő anyuka lesz. Meg nagykorú vagyok már, így nem zavar, ha egy időnként hétig csak saját maga érdekli. Utána megint gondoskodó lesz. (Mondjuk nem élek már vele, de utána megint kérdezősködik felőlem.) De ha nem is vagy nagykorú csak 16-17, akkor is ezt már meg kéne értened. :*
2010. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

tényleg önzőségben szenvedsz xDDDD

most le anyázhatsz meg satöbbi leszaromm xPP

szal.... örülj neki h pár napra szülömentessé váltál...persze ok hiányzik mert megszoktad már... egyébként rákéne ébredned h nem azért van h kiszolgáljon és csicskád legyen...

nem úgy viselkedik mint máskor...és?? próbálj vele rendesen beszélni erről...

2010. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ez nem önzőség..pf.xD

nemtom minek írnak ilyet..-.-

sajnálom : /

ez tényleg fura...én rákérdeznék és elmondanám a véleményemet...vagy beszélj apukáddal :"D

2010. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

kérdező, márpedig önző vagy. hogy várhatod el, hogy 200 km távolságból is a te s*ggedet nyalja az anyád, ahelyett, hogy pihenne, és jól érezné magát erre az egy nyomorult hétvégére, amíg az elkényeztetett, idegesítő gyerek nincs vele!? hagyd már nyaralni. nem fogsz belehalni ha egy hétvégére saját magadat kell ellátnod.


emellett primitív is vagy. normális ember nem viselkedik így, mint te. valaki megírja a véleményét, és ilyet beszólsz hogy "anyád p*csája"...háááát.. (ne tegyél fel kérdést, ha nem bírod elviselni hogy nem mindenkinek ugyanaz a véleménye, mint neked.)


fel kéne nőnöd, és realizálni, hogy nem te vagy a világ közepe.

2010. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!