Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Szerinte...

Miért ilyen az anyám? Szerintetek nem fura? Sosem szokott ilyen lenni.

Figyelt kérdés

anyámék csütörtökön leléptek kettesben nyaralni Szegedre.

Naponta 1x felhív, hogy meséljen, meg hogy tudjunk egymásról stb.

De komolyan mondom olyan rossz vele beszélni... mert kérdezek valamit nem is válaszol, mondja tovább a sztoriját. Nem is kérdezi, hogy mivan velem. Felőlem nem is érdeklődik, pedig szokott...

Csak mondja-mondja a semmit.

Amikor kérdezek valamit tőle akkor kb 2perc mulva válaszol rá... A szavamba vág, nem hallgat végig.

Komolyan már várom, hogy letegyem.

Én nemtudom mivan vele,miért ilyen. Olyan rosszul esik.

És mondom neki, "Olyan fura vagy" Erre ő:"Csak bevagyok lassulva" és mondja tovább a hülyeségeit...

Nem is kérdezte, hogy hogy vagyok mizu velem. :S Nem értem.


2010. aug. 21. 13:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
máskor jófej telefonban. Kedves érdeklődik tipikus anyás. De most... nem is érdekli mivan itthon, nem érdekli hogy vagyok élek-e vagy halok... olyan másmilyen...:S:(
2010. aug. 21. 13:26
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja meg velem telefonál közben apámmal is beszél aki mellette sétál és az ő kérdéseire is válaszolgat... komolyan teljesen kivagyok akadva rajta.
2010. aug. 21. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Boldog?...elhiszem,hogy zavar..de próbálj küzdeni picit majd ha megjönnek érte..szóval csinálj meg olyan dolgokat,amiket nem..


küzdeni=a szeretetét újra elnyerni,hogy úgy szeressen,mint a gyermekét:)

2010. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Boldog-e? Fogalmam sincs. Attól hogy valaki boldog még nem kell a másikat semmibe nézni. Én sem vagyok ilyen. Ő az anyám nem a barátnőm basszus.

Ne engedje már el ennyire magát mint valami tini... Nem 18éves hanem 48

Nekem ez nagyon bántó... hogy 200km-re vannak és le se szar

2010. aug. 21. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura, te vagy gyerekes. Gondolom évek óta nem jutott el sehova sem, és most örül, hogy végre csak magára kell gondolnia, nem kell főznie, másokat - ergo ez alatt magadat értsd - kiszolgálnia stb.
2010. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

alig 1 hónapja voltak ketten nyaralni a balatonon szintén 3napra.

Én nem ilyennek szoktam meg. Nekem ez nagyon rosszul esik, hogy ő ilyen

2010. aug. 21. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Gondolom nem 14... Miért baj, ha kicsit lazít, ha pár napra kicsit nem gondol a napi gondokra, nem aggódik a számlák miatt? Értem, hogy rossz, amiért nem "anyáskodik", de ne legyél önző, gondolj bele, mióta élsz, ő az Anyukád minden másodpercben, miért ne járna neki ennyi "szabadság". Naponta beszélsz vele, tehát gondol rád, érdekli jól vagy-e, miért baj, hogy kicsit"rózsaszín ködben" él? Anyumék is elmentek hosszuhétvégére, igaz én már 27 éves vagyok, de a Hugim is itthon maradt, ő még csak 18 - én dolgozom, ő teljesen jól elvan otthon, nem nyafizik... Inkább élvezd, hogy kicsit önállló lehetsz. Ne vesd ezt a szemére, hidd el végetér a nyaralása, és ugyanúgy megy minden tovább !
2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Önző vagy!! Én örülnék ha anyuék elmennének egy hosszu hétvégére!! :) 13L
2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
önző neked az anyád p*csája
2010. aug. 21. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
"önző neked az anyád p*csája" Anyumról okosan!! Nekem mindegy mit mondasz rám de anyámra ne merj
2010. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!