Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámszólhat egy közeli családta...

Rámszólhat egy közeli családtag azért hogy tegyem el egy cuccom (pl.labda,fülhallgató) az asztalról?

Figyelt kérdés
Pl.sógor
2021. ápr. 11. 00:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
45%

nekem ez egy óriási trauma volt, hogy nagyszülőknél életemben először végre láttam a power rangersből egy részt, és anyám unokatesójának a tróger senki férje megjött, kivette a kezemből a távirányítót, és elkapcsolta, mondván hogy nem kell mesét nézni, mert hülyeség


mindenki kussolt, a szüleim, nagyszüleim, és a többi rokon is, nem védtek meg


akkor eldöntöttem, hogy ha felnőtt leszek, az én házamban senki nem fog okoskodni, mert repül

2021. ápr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%
szóval szerintem egy sógor ne okoskodjon a kérdezőnek más házában, majd a szülők szólnak ha jónak látják
2021. ápr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
57%
Attól függ kié a ház. Ki tartja fent stb.
2021. ápr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell hisztizni... Hogy kié a ház meg stb blablabla...


Igen szólhat más kérdés h milyen stílusban...



Akkor ha mamámnál vagyunk ne szóljak tesóm kisfiára ha épp éles tárggyal játszik?


Hagyjátok már magatokat komolyan...


Biztos csak annyi a sztori h elkellett raknia a fülest mert terítettêk az asztalt aztán most itt hisztizik

2021. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
91%
Ne labdazz az asztalon.
2021. ápr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok a rokonod, de biztos rád szólnék ha a retkes labdát az asztalra raknád. Tanulj meg viselkedni.
2021. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%

Ecsém, a helyzet az az, hogy pakolj el magad után. Mi lenne, ha mindenki az asztalon tárolná a vackait. Anyád a kozmetikai cuccát, apád a bejövő postát, tesód a Barbie-babát.

Az más kérdés, hogy a sógor milyen stílusban vakkantott oda.

2021. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
28%
Ha zavarja, és nàlad vagy, igen. Màs kérdés, hogy sem engem, sem megbolondult szüleimet sosem zavart ilyesmi. A rendetlenség nem itt kezdődik. De tartsd tiszteletben màsok dolgait a békesség kedvéért
2021. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
55%
Neveletlen senki vagy.
2021. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
... csak szolok, hogy 16 ev alatt itt sem lehetnel, a kerdes alapjan viszont 13-nal nem vagy tobb.
2021. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!