Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok anyossal valo...

Tapasztalatok anyossal valo egyutteles eseten?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az Anyós,és a te hozzáállásodon,és természeteden múlik.

Nekem kettő Anyós is jutott.

Az első beleszólós,"most gyere velem kapálni" típus.

Nem is tudtam együtt élni vele,csak 2 hónapig.De még külön élve is ráment a házasságom.

A második egy angyal,2,5 évet laktam vele.Szépen megegyeztünk az anyagiakon,főzésen,mosáson,a gyereken...

A legnagyobb gondom az volt vele,hogy állandóan kimosott ránk,holott kértem:ne tegye!

Most is összeköltöznék vele,sokat segítenénk egymásnak....

Anyámmal viszont nem,Ő is egy rémálom,"okoskodó,beleszólós".Még jó,hogy nincs menye.

Viszont a vejei,nagyon szeretik...

2010. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az igazi anyós akkor jó,ha már porhanyós. Amúgy sosem szeretném megtudni milyen érzet lehet + a nammamával együtt élni.
2010. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazabol en mar egyutt elek anyosommal egy eve, es nincs kulonosebb konfliktus, sott jol kijovunk. Vannak dolgai amik idegesitenek, de az edesanyamtol is idegesitene.

Csak kivancsi voltam, mik a tapasztalatok, mert az osszes hazas baratnom, azt mondja, ha nincs is most problema, majd lesz a gyereknevelessel kapcsolatban. es egy kicsit felek is ettol.

2010. aug. 21. 12:44
 14/16 anonim válasza:

Leendő "anyósommal" 2 hónapig voltam összezárva, aminek az lett a vége, hogy nem beszélünk és látni sem akarom..:S

Az előző "mama" 2 éven keresztül keserítette meg az életemet, amire az addig kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatom is ráment.:(

Ezek után nagy ívben kerülöm a kedves anyóskákat..

2010. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Alkoholista, hátam mögött lek*urváz, anyámat leri*bancozza, mindenbe beleszól, kötekszik, mártír típus, páromat is elhordja minden szarnak (szó szerint). Az én hibám is részben, sajnos a jelenlegi végzettséggel közel lehetetlen állandó munkát találni. De itthon segítek amit tudok, szeptembertől megint iskola... de SOSEM ELÉG!!! Ja és ezúton is közölném a világgal, hogy aki miatt a saját fia havonta legalább egyszer sírva alszik el, mert olyan piásan, hogy nem is tud magáról az anyóspajtás, darabokra tépi azt a kicsi önbizalmát is, az
2010. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alkoholista, hátam mögött lek*urváz, anyámat leri*bancozza, mindenbe beleszól, kötekszik, mártír típus, páromat is elhordja minden szarnak (szó szerint). Az én hibám is részben, sajnos a jelenlegi végzettséggel közel lehetetlen állandó munkát találni. De itthon segítek amit tudok, szeptembertől megint iskola... de SOSEM ELÉG!!! Ja és ezúton is közölném a világgal, hogy aki miatt a saját fia havonta legalább egyszer sírva alszik el, mert olyan piásan, hogy nem is tud magáról az anyóspajtás, darabokra tépi azt a kicsi önbizalmát is, az NEM ANYA...... Csak tudnánk már elköltözni....


Látom, egymás fölé licitálunk, úgyhogy... nyertem? :D


20/L

2010. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!