Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérjek szülinapomra mamámtól?

Mit kérjek szülinapomra mamámtól?

Figyelt kérdés
mindenem megvan nem tudom h mit kérjek?!!!ötletek?ti mit kérnétek?15 éves leszek
2010. aug. 21. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

kamionos21 :

Most miért bántod ??? Örülj, hogy fiatal vagy és előtted van még az élet. ha valami nem jó, próbálj változtatni,akár itt is lehet segítséget kérni. Nem a kérdező tehet arról,ha neked valami rossz.


Szerintem is süti, süti, süti.

Vagy menjetek el sétálgatni a városba, hátha megtetszik valami apróság. De drága dolgot meg sok pénzt szerintem nem illik kérni. És mutasd ki a mamádnak, hogy szereted!

2010. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

10.30 - nak :

Miért gondolod, hogy nem szerény ? A 14 évesek szerintem

egyszerűen csek túlőszintén tudnak kérdezni. És nem tudhatod, mire érti, hogy mindene megvan. Én nem származom gazdag családból, de jó volt 14-nek lenni és visszetekintve nekem is megvolt mindenem, ami akkor kellett. Pedig semmi drága cuccom nem volt.

2010. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat!de sütni nem tud és nem is szokott
2010. aug. 21. 10:37
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Miért bántja ennyire a válaszolókat hogy megvan mindene..legalábbis én ezt vettem észre. Én pénzt kérnék szerintem, mivel ha aztmondanám neki h ruhát kérek ugyse tudná h milyen hanyas stb igy ugyis te vennéd meg magadnak ha smink cuccokat kérnék aztse tudnáh mit milyet milyen szinut igy aztis te vennéd meg, szoval egyszerübb a pénz:)
2010. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Nos, én maximum azt mondanám, hogy "mindenem megvan, amire szükségem van az életkoromhoz mérten", plusz nem kérnék ajándékot, csak ha mindenképp mondják, hogy "kérjek valamit", de általában arra is azt válaszolom, hogy lepjenek meg, mert nem szeretem a kiszámítható ajándékot, az nem meglepetés, abban meg semmi jó nincs.
2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

10.32 és 10.36 vagyok :

ha nem tud sütni, akkor menjetek el cukrászdába vagy fagyizóba. Esetleg Te is meghívhatod valamire. Beszélgessetek,ha ritkában van alkalmatok találkozni. Biztos jól esik neki, ha érdeklődsz, hogy hogy van, mi van vele, rendben van-e az egészsége.

Amúgy nem szeret sütögetni, főzni ? Nem baj, csak kicsit meglepett, mert a mamák általában szeretnek és szoktak.

Nekem anyukám nem szeret főzni, de persze szokott.


Nem kell szerintem a kérdezőnek minden mondatát kivesézni.

Hisz nem is ismerjük egymást.

2010. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én sem akartam kérni mondtam neki h amire kell neki most a pénz arra költse,de mindenképpen venni szeretne v.mit és azért mondanék v.mit h ne olyat vegyen amit nem is tudok használni
2010. aug. 21. 10:46
 18/20 A kérdező kommentje:
nem tudom h szeret-e sütni,de az biztos h nem szokott sütni fözni
2010. aug. 21. 10:48
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy lepjen meg és kész. Ha ismer, tud olyan meglepetést, aminek örülsz, ha pedig nem, akkor legalább tudod, hogy mennyire törekedett eddig arra, hogy ismerjen. Apám megbukott...
2010. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én ugyan így voltam a 15ös szülinapomon, és egy k*rva nagy bulit kértem! nagyon jó volt!! sztem kérj te is azt!
2010. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!