Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet ebből valami?

A VÁLASZ! kérdése:

Mit tegyek? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

van egy bátyám és egy mostoha húgom.a bátyám 15 a hugom 11.

sztem a mostohámnak tetszik a bátyám,ezt azért mondom mert már nagyon eldurvult a helyzet!fél óráig karolgatják egymást majdnem smárolnak.most is amikor bemenetem a szobába akkor a húgom a tesóm ölében feküdt.aztán a tesóm megfogta és majdnem lesmárolta.SEgítsetek!!


2010. aug. 20. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen már smárolni akar? Hűha... Bátyáddal beszélj, hogy még fiatal hozzá az a lány. Ha Ő nagykorú lesz kislány még csak 14 lesz!

Anyukátok/Apukátok tudnak erről? Van valaki aki hatni tud valamelyikükre? Avval is beszélni kellene hátha használ.

2010. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg azt, amelyikkel jobb a viszonyod, h ez mégis mi?
2010. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hagy őket, ennyi korkülönbség semmiség. A szerelem a fontos.
2010. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az hogy ez téged miért zavar, egyáltalán miért kellene bármit tenned?

Szülők tudnak a dologról, sejtenek valamit?

2010. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát vérszerint lehetnek együtt, de lég furcsa. szerinted amúgy még nem smároltak?:D
2010. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem még nem smároltak sztem.És még nem tudnak erről a szüleim.tagadják mert már rákérdeztem.és azért zavar mert nekem nagyon nem esik jól ha ilyen van h családi tragédia lehet belőle..és a körkülönbség nem számít ugyanis a bátyám haggya h karolgassa :O!de azért köszi.jah és sex-ről beszélgetnek ugy h hüllyeségből az eggyik plüss a bátyám a másik meg a hugom és dugnak.....
2010. aug. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!