Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leendő nagyszülők, fiú vagy...

Leendő nagyszülők, fiú vagy lány unokának örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Írd le a tapasztalatodat a saját gyerekeddel kapcsolatban, illetve azt hogy miért?

2021. ápr. 2. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, fiam van és fiú unokának.
Férfi vagyok, fiam van és lány unokának.
Férfi vagyok, lányom van, és fiú unokának.
Férfi vagyok, lányom van és lány unokának.
Nő vagyok, fiam van és fiú unokának.
Nő vagyok, fiam van és lány unokának.
Nő vagyok, lányom van és fiú unokának.
Nő vagyok, lányom van és lány unokának.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Én már annak is örülnék, ha a gyerekeim végre megerőltetnék magukat, és gyereket vállalnának. Nem számítana milyen nemű, bár egy fiúnak örülnék, akit úgy taníthatok, mint engem a nagyapám.
2021. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít,csak legyen egészséges és legyen jó háttere.
2021. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
2 lányom van, a nagyobbiktól egy fiú unokám, a kissebiktől pedig egy fiú és egy lány. Örülnék neki, ha a nagyobbik lányomnak születne egy lánya, tudom hogy nagyon vágyik rá. Nagy közhely, de persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen. Mi úgyis szeretjük, akár fiú akár lány :)
2021. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"Én már annak is örülnék, ha a gyerekeim végre megerőltetnék magukat, és gyereket vállalnának."


Szerintem majd ők azt eldöntik. Neked ezen a téren kuss van.

2021. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

"Én már annak is örülnék, ha a gyerekeim végre megerőltetnék magukat, és gyereket vállalnának."


Ezen én is fennakadtam. :D


A gyerekvállalás valami kötelező dolog (főleg így vírusidőben, hogy különösen kockázatos a gyerekvállalás)?


Ilyen anyóstól\apóstól\szülőtöl mentsen meg engem az ég..

2021. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

"Én már annak is örülnék, ha a gyerekeim végre megerőltetnék magukat, és gyereket vállalnának."


Csinálj magadnak. Bár az nagyobb erőlködés lenne az biztos.

2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam van. Majd eldöntik akarnak gyereket vagy sem. Nem nekem fog a menyem szülni, hanem maguknak. Az is lehet, hogy úgy döntenek nem lesz gyerekekük. Mindegy, hogy döntenek, támogatom őket. Ha nem akarnak az se baj, ha akarnak akkor bármilyen nemű lehet, a lényeg, hogy egészséges bab legyen.
2021. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Az is mindegy, hogy egyáltalán vállalnak-e gyereket. Az a lényeg, hogy a saját életüket úgy éljék, ahogy nekik jó, nekem ebbe nincs beleszólásom.
2021. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy,hogy fiú vagy lány lenne.
2021. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van fiam és lányom is, így teljesen mindegy, hogy milyen neműek lesznek a tőlük "kapott" unokák.
2021. ápr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!