Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim állandóan pénzt kérnek és sosem időben adják vissza?

Figyelt kérdés

Jelenleg is lógnak 100ezerrel.

Nagyon nem tudnak bánni a pénzzel, azt viszont tudják hogy jól keresek.

Utóbbinak az oka hogy rengeteget tulorazok és tanulok folyamatosan, mivel szeretnék lakást és beinditani a saját életem...

Hogyan lehetne kedvesen vissza utasítani őket?

Teljesen megmergezik a kapcsolatunk.

Múltkor teljesen megsertodtek amikor mondtam nekik hogy mennyi mindenben tudnának spórolni.


2021. márc. 30. 23:54
1 2 3
 21/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#21: Nagggyyon jóó! Körmönfont, diplomatikus.
2021. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Mire szórják el a pénzt, hogy folyton kölcsön kell kéregetniük???
2021. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
De balek vagy, már ne is haragudj...
2021. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Egyik alkoholra is költ egy csomót, a másik tippmixel, a kistestvérnek drága a hobbija.


Épp most hívtak fel am hogy még kéne 40 nekik..

De mondtam hogy nekem sincs pénzem

10 nap múlva megadnak elvileg egyben az összeset, de most én érzem szarul magam...

Pedig tudom hogy valszeg nem adnak meg egyben meg így is lógnak.

2021. márc. 31. 15:26
 25/29 A kérdező kommentje:

Ami technikailag igaz, hogy nincs pénzem, mert hó elején mindig lekotok.

Egyébként holnap kapok fizut és akkor már lenne, de azzal is az a terv hogy a nagyját lekotom, hogy gyarapodjon alakasra való, és akkor a fix költségeimre beosztoma a maradékot.


Lehet velem van a baj és nem kéne szarul éreznem magam, de sztem most ha nem adok hátha rajonnek hogy meg kell fogniuk a kolteseiket.

2021. márc. 31. 15:28
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen megjátszom a nincs pénzem kártyát. Nem kérek senkitől de ha megkérdezik van-e még pénzem a hónapban azt mondom, hogy nem nagyon. Higgyék csak azt, hogy nem tudok vele bánni vagy beosztani, addig sem kooperálnak vele. Mondd nekik, hogy már elköltötted és gyűjtögesd. Úgyis megsértődnek, legalább akkor neked maradjon pénzed.
2021. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen, már meg is sertodtek, és megy a hatam mögött hogy milyen jól keresek(mondjuk ez is relatív) és miylen vagyok hogy nem adok... :)
2021. márc. 31. 16:04
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
na ha alkoholra meg tippmixre megy el, cseppet se sajnáld!
2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A kedvenc részem hogy a családban persze 2 iPhone is van, persze elofizura, az egyik egy 11 éves gyereké...

Így hogy aludtam rá már nem érzem szarul magam.

2021. ápr. 1. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!