Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megromlott a kapcsol...

Másnak is megromlott a kapcsolat közeli rokonnal a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Pl oltás ellenes , oltás párti vèlemeny miatt.

2021. márc. 28. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Az oltásellenesek és vírustagadók csak addig lesznek azok, amíg ők vagy közeli hozzátartozójuk nem kerül válságos állapotba. Nekem mindkét szülő egyszerre van kótházban, nem kívánom senkinek. Az ilyen embereket el kell engedni. Eddig azt mondtam az oltásra, hogy ez egy döntés. Hogy jó vagy rossz, senki nem tudja, el kell fogadni. Most azt mondom, feltétlen oltasson mindenki, és ha nagyon rosszul van, menjen kórházba.
2021. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ők úgy vannak vele,aki kórházba kerül a covid miatt "az egy gyenge sza.r" ,alapból nem egészséges, nem is baj ha meghal

Szerintük vitaminokat kell szedni.

2021. márc. 28. 13:48
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Akir ennyire szemellenzóvel tekint erre a helyzetre, mint írod is, azzal nem szállok vele vitaba, rövidre zárom a beszélgetést, kb ráhagyom, illetve erről nem beszélek vele. Nekem csak munkahelyen van ilyen, nehezebb lenne ezt kivitelezni ha a családban lenne.

Meggyőzni úgyse fogod, tégy úgy ahogy jónak látod és próbáld nem felvenni, nem rágódni az ő sértettségén.

2021. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Már meglévő feszültségeket élezett ki a járvány. Anyám világ életében mindent jobban tudott, és saját magát mindenben a "gyerek" fölé helyezte - én meg közel a 40-hez nem érzem magam alárendeltnek vele szemben. Amióta Covid-probléma van, csak gyarapodott azon kérdések köre, amiben lehet nem egyetérteni (pontosabban dominanciát fitogtatni). Nagyon szeretném, ha vége lenne ennek a járványnak, és visszatérne a normalitás, de nekem személyesen jól jönnek most az utazási korlátozások.
2021. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerencsére pont ebben egyetértés van az egész rokonságban.


Viszont munkahelyemre nemrég eljött egy volt kolléga, aki mindig is kicsit fura ember volt. Sok dolgot mesélt magáról, aztán egyszer csak elmondta, hogy ott volt a Hősök terén a Gődény-féle tüntetésen, és megbírságolták a rendőrök, mert nem volt rajta maszk. Én annyit jegyeztem meg, hogy a gyülekezés most eleve tilos. Aztán nem szóltam semmit, de nem is foglalkoztam vele tovább, hanem a munkámat csináltam (szerencsére mások hallgatták tovább, így nem volt feltűnő).


Ha közeli rokonom így vélekedne, megszakítanám vele a kapcsolatot.

2021. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!