Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megromlott a kapcsol...

Másnak is megromlott a kapcsolat közeli rokonnal a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Pl oltás ellenes , oltás párti vèlemeny miatt.

2021. márc. 28. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudok ilyenről a környezetemben sem!
2021. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk van aki ellne van az oltásnak, van aki akarja. De annyi a másik reakciója hogy oké, te tudod. Ellenben sok kapcsolatról tudok ami megromlott, de nem az oltás miatt, hanem mert nem tudnak kitérni az agresszívabb családtag elől, jobban össze vannak zárva így hogy nincs suli.
2021. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Tiszteletben tarjuk egymás álláspontját akkor is, ha nem értünk vele egyet.

2021. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerecsèsek vagytok.

Sajnos én két tűz közé kerültem.

Nem akartam szó nélkül hagyni a másik oldal véleményét, ezért kiálltam a saját véleményem mellett. De nem gúnyolodtam, velük ellentétben,nem voltam Olyan cinikus mint ők.

És nem erőltetem rá a másikra az én nezőpontomat.

Az lett az eredménye,hogy haragudnak rám, engem hibáztatnak amiért a párom is az oltás mellett döntött. Pedig csak pár napja tudtam meg ,hogy a párom is beszeretnè adatni. Ő velem ellentétben ezzel a témával kapcsolatban csendben maradt, csendes megfigyelő volt.


A lényeg ami nagyon rosszul esik, az az,hogy ilyen üzenetet küldtek nekem,az én lelkemet fog száradni ha valami baja lesz a páromnak.

Nyilván hibáztam. De ezekkel az emberekkel én már nem is szeretnék jóba lenni.

2021. márc. 28. 12:07
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

#4

Te pontosan annyira vagy oka a konfliktusnak, mint a többiek.

Egy vitához mindig minimum 2 ember kell, egyedül nem lehet vitázni!

A párodnak vajon miért sikerült kimaradnia ebból? Mert tartotta a száját!

A privát véleményem, hogy te túl erőszakosan akartad téríteni a rokonságot, a rokonságod meg az üzeneteik alapján s.eggfejek gyülekezete.

2021. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle :(
2021. márc. 28. 12:17
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell a rokonságnak az orrára kötni, hogy mi az álláspontod?

Te így gondolod, beadatod az oltást és annyi.

Felnőtt ember vagy, határozatképes. Vagy mégsem?

2021. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Családban nyilván szóba kerül, de vitába nem kell beleállni.

Nagykorúként abszolút magánügye mindenkinek, hogy beadatja vagy sem.

2021. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Intelligens tiszteletben tartja más döntését, véleményét.
2021. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Anyával nem lehet értelmesen beszélni erről. De ő rosszabb, mert nem szimplán oltás ellenes, hanem vírustagadó is. Így amikor felhívtam, hogy karanténban vagyok nem tudok hozzá menni, ö teljesen megsértődött, hogy ilyen mondvacsinált indokokkal akarom lerázni, mert azt ugye tudom, hogy vírusok nincsenek is...?

Szervezni akart egy családi bulit a korlátozások alatt, mire közölte nagymamám, hogy neki fontosabb az egészsége nem megy el. Anyám meg azóta megvan sértődve rá, hogy a kormány ennyire átmossa az agyát, mert a tv-nek jobban hisz, mint a saját lányának, aki tudja, hogy nincsenek vírusok.


Bevallom: azóta, szívesebben lennék inkább karanténban mindig, mint ahányszor nekem találkoznim kéne vele. Jó lenne ha csak szimplán az oltástól félne. Azt még tudnám kezelni.

2021. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!